Výsledky překvapivé :-)
Je tam úsměv, dopadlo to tedy dobře? Podívejte se na video, neprozradím hned v jeho popisu :-)

V každém případě vám všem moc děkujeme, hodně jste nám pomohli v dalším rozhodování, a to bylo to nejdůležitější.
Jste super publikum, příznivci, SCDčkaři :-)
Díky :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE
Zdravím vás přátelé, tady je Radek a mám pro vás výsledky našich průzkumů obou. Začnu samozřejmě tím prvním úterním, tzn. na semináři. Byli jsme docela překvapení, protože 87 procent z těch z vás, kteří hlasovali v tomto průzkumu, tak by se zúčastnilo v některém z měst, které jsme tam navrhovali a jenom 13 procent nemá zájem. Stačí jim to prostě tak, jak to je. Samozřejmě, psali jste nám, že se vám to nehodí, že třeba je to pro vás daleko, nebo samozřejmě, že ze zdravotních důvodů si nemůžete dovolit cestovat atd. Ale jistě chápete, že v tomto ohledu asi nebudeme schopni se zavděčit všem.

Nejsme natolik známí a velcí, aby jsme mohli uspořádat nějakou túru po celé ČR. Takže spíš je potřeba, abychom to udělali někde na větších místech. Koneckonců jsme si to osvědčili i při našem minulém semináři, který jsme udělali trošku mimo Brno. No a ta účast byla menší, protože prostě ne každému to vyhovovalo, ne každý byl schopen se tam dostat. Nicméně byla to velmi pěkná akce, protože jsme tam ochutnávali nejen jídla od Petra Sogela zexpres menu, ale i vzájemně, protože jsme účastníky vyzvali, aby vytvořili nějaké SCDčkové jídlo, které jim nejvíc chutná. No a byla to velmi pěkná a velmi povedená akce. Taková rodinná, bych řekl domácí. Ale co je zajímavé. Nějakým takovým odhadem jsme zjistili, že pokud by osmdesát procent z těch z nás, kteří se zúčastnili toho průzkumu, přijelo opravdu fyzicky, tak by v každém tom městě bylo určitě přes 100 lidí, takže z toho bude potřeba nějakým způsobem dál usuzovat. Ale samozřejmě musíme udělat další průzkum, a sice průzkum situace, protože bychom neradi, abychom se my nebo vy dostali do nějaké nepříjemné šlamastiky.

A vzhledem k tomu, co se tady teďka děje nějakou dobu, takže tohle všechno zjistíme. No a budeme vás dál samozřejmě informovat, jak se situace okolo setkání okolo seminářů SCD vyvíjí. A mám tady další vyhodnocení a to je knížka Uzdravte se jídlem. A je to zajímavé. Ty výsledky jsou velmi podobné, protože opět 84 % z vás by si knížku koupilo a pouze 16 procent je spokojeno s elektronickými verzemi našich kuchařek, Marky SCD recepty. Cnení špatně, to je v pořádku všechno, ale moc nás potěšilo, že vlastně takové vysoké procento by mělo zájem o tu papírovou knížku. Samozřejmě papírová knížka je klasika a můžete v listovat, že jo. Můžete překládat rohy, můžete do škrtat, podtrhávat třeba Marky, když nějakou fakt zajímavou knihu, tak většinou skončí úplně celá potrhaná. Asi nebude sama, ale hlavně nás to těší z toho důvodu, že vlastně jsme začali jednat s vydavatelstvím Kniha.je, což je i jejich internetová adresa, tak se můžete podívat.

A toto vydavatelství je velmi zajímavé, protože jedna z takových věcí, které nás hodně zaujaly a které oni vydaly, tak jsou vlastně knížky Davida R. Hawkinse. Možná budete znát moc versus síla anebo vzestup po úrovních vědomí, což teď zrovna nedávno pro načetl jako audioknihu Jarda Dušek, což je opravdu zajímavé poslouchání. Zajímavé počtení. No a my si velice vážíme toho a jsme moc rádi, že bychom mohli dostat příležitost právě v tomto vydavatelství vydat naše informace. jsem říkal, jak by ta knížka měla vypadat. Bude tam samozřejmě revidovaný úvod, takový, který znáte z těch našich elektronických kuchařek. Pak tam bude výběr receptů, které znáte, neznáte nových, nejlepších atd. No a na konci, ve třetí části bychom se zabývali trošku přece jenom tou duchovní stránkou, tou psychickou stránkou uzdravování, protože bez toho to nemůže fungovat. Říkám trošku, ale je to stejná součást, tak jako třeba to jídlo, tak jako třeba pohyb atd.

Protože jak s oblibou říkám, jenom vařená mrkev vás nezachrání. Ale zase na druhé straně jsme zjistili, že přece jenom přesto jídlo přes tu změnu, tak se nastartovat celková proměna lépe, než když vám někdo poradí. Udělej to hlavou, hledej ve své psychice. To je vždycky trošku složitější a člověk k tomu úplně vždycky nemá chuť a odvahu a sílu. Ale když si vyzkoušíme, že prostřednictvím pouhé změny jídla se začnou odehrávat v našem těle a vůbec v našem životě opravdu zásadní změny, tak nám to pomůže, nakopne nás to.

No a potom ta práce s tou hlavou je taková skoro přirozená. Proto to máme rádi, když začíná z této strany od toho mlsání. Ale abych to dlouho neokecával, jako vždycky máme radost, že jste se zúčastnili našich průzkumů v takovém hojném počtu a že ten zájem je jak o semináře, tak o tu kuchařku. Nás to teď zase posune k rychlejšímu zpracování těch dat a rychlejšímu rychlejší práci hlavně na obou těch věcech a. To je asi tak všechno, co jsem k tomu chtěl říct. Těšíme se na to, protože to bude zas něco nového pro nás a budeme mít velkou radost, když zase uděláme radost někomu dalšímu, někomu z vás. To je všechno, mlsejte a buďte zdrávi. Tady je Radek. Ahoj.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty