„Vymývají mozky…“ hlásal komentář pod jedním z našich příspěvků na Facebooku.
Myslíte si, že to děláme? Nebo, že bychom měli na něčem takovém zájem? Podívejte se, možná budete překvapeni 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj, tady je Radek.

Dnes bych se chtěl zastavit u komentáře pod jedním naším fb příspěvkem. V komentáři se píše: „vymýváte lidem mozky”. Já bych chtěl říct, že je to pravda, že je to naším cílem. Naším cílem je skutečně „vymýt” vám mozek. Proč? Je to potřeba. Je potřeba, aby si člověk „vymyl” mozek od všech těch nesmyslů, které nasbíral za celý svůj život ve škole, doma v rodině, od kamarádů, od společnosti, od systému, protože většina z nich jak už asi tušíte je nepoužitelných. Většina z nich nám působí značné problémy, cítíme tlak, žijeme v odporu, v nelásce, jsme zklamaní, nefungujeme tak jak bychom chtěli, nemáme to po čem toužíme. Takže ano, naším cílem je „vymýt” vám mozek. „Vymýt“ vám ho úplně dočista, dosucha, aby jste získali prostor pro přijetí nových informací, které dnes už nejsou žádným tajemstvím. Dá se k nim dostat celkem snadno, když hledáme správně. Takové informace prospějí víc než většina z toho, co jste na své cestě životem posbírali, a že toho není málo.

Název „vymýváme mozky” není úplně z mé hlavy, vypůjčil jsem si ho od Osha, ale je naprosto dle mých představ. Ono je opravdu potřeba zbavit se většiny programů, které si sebou dlouhou dobu táhneme, takových, které nám neslouží. Jste-li s námi tak je to proto, že jste měli nebo máte nějaký problém, který by jste chtěli konečně dořešit. Přišli jste na to, že zpracovávat ho způsoby, které máte v sobě zakódovány jaksi nevedou k žádnému výsledku. Nebo takhle, nevedou k výsledku, který by vám konečně udělal dobře. Je to mnoho programů, většinou se na nich zakládá vaše „dědičnost”. Jsou to programy, způsoby chování, myšlení, týkají se většinou vyživování, vašich reakcí na různé situace, týkající se toho jakým způsobem přistupujete k životu. Je jasné, že vám takovéto programy, návyky moc dobře neslouží. Donutilo vás to udělat změnu, protože cítíte, že je třeba zbavit se nevyhovujícího. No a tyto způsoby chování nebo reakce vás dovedly tam, kde jste. Přivedlo vás to k nám, k SCD.

Tudíž jak se vyjádřil komentující pod příspěvkem, je třeba „vymýt“ si mozek. Uklidit si v něm, vyhodit staré, aby se udělalo místo pro nové, užitečné, vyhovující a prospěšné programy, které nás dovedou k vytouženému výsledku. Při čtení toho komentáře se ve mě cosi zachvělo. Říkal jsem si „my vymýváme mozek”? A pak jsem si vzpomněl na Osha, který reagoval na stejný komentář na svoji vlastní osobu v podstatě velmi podobně jako já. Řekl: „Ano, usiluji o to vymýt vám mozky, protože to co v nich máte vám neslouží, potřebujete tam dostat nové informace a na ty je třeba uvolnit místo”.  Ano, i našim cílem je „vymýt“ vám mozky a udělat prostor pro vaše nové myšlenky, nové informace které povedou k užitku, k udržení zdraví, udržení si dobré nálady, rovnováhy, radosti a lásky.

A co říct na konec?
Mlsejte, buďte zdrávi a vymývejte mozek 🙂

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty