Současná situace přináší velmi mnoho změn a jak říká Jarda Dušek „odhaluje kdo je kdo“… Nám to ale s Marky asi nestačilo, a tak jsme dokončili ještě jednu velkou změnu v našich životech, která se však dotkne i vás. Ale zůstaňte v klidu, tato naše změna bude mít jen a pouze pozitivní dopady 🙂

KLIKNĚTE ZDE: pro příspěvek o vlivu strachu na imunitu

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj děcka, tady je Radek.

Myslím, že někteří z vás víte, že posledních 14 dní jsme strávili stěhováním. Asi jste si všimli, že jsme byli trošku nezvěstní. Říkal jsem si, že zase toho tolik nemáme na to stěhování a že to nebude taková hrůza. Ale vy všichni, kdo jste se někdy stěhovali, asi víte, že jsem se trošku pletl. A i když máme, řekněme tu největší část za sebou, jsme se přesunuli. Tak pořád ještě vybalujeme, nacházíme a případně nenacházíme. Různě přemisťujeme všechny možné krabice a pořád prostě nejsme úplně vybalení a tak naše podmínky budou asi ještě nějakou dobu takové polní.

Nicméně a chtěl bych vám říct, že jsme zase připravení na všechno a že pracovat můžeme naplno. A v rámci toho bychom právě chtěli spustit další kolo našeho SCD průvodce. Myslím si, že je na to nejvyšší čas a mnozí z vás jste nám posílali různá videa a o současné situaci a názorech na současnou situaci. Ptali jste se nás opět, co si o tom myslíme a jaký postoj k tomu zaujímáme.
A si myslím, že nejlíp to asi vystihneme, když uděláme živý webinář. Proto jsme se rozhodli, že našeho SCD průvodce zahájíme právě webinářem. A samozřejmě, že vám zase dám dopředu možnost klást otázky a že se včas dozvíte všechno. V úterý bych vám poslal krátké video, ve kterém se dozvíte program kompletní, jak to bude vypadat. No a příští neděli bychom si udělali velký webinář. Myslím si, že mohu prozradit, o čem to bude. Bude to o imunitě, protože z toho všeho, co se ke mně dostává za zprávy, z toho, co se objevuje na nejrůznějších místech, je to na youtubu, i když tam to poměrně rychle mizne všechno. A tak vychází asi nejzajímavější nebo nejdůležitější zpráva, že to abychom fungovali a všechno zvládli co nejlépe, tak potřebujeme mít funkční imunitu. Nejsou to žádné chemické preparáty, žádné vakcíny, žádné léky, je to ta imunita.
A zase imunitu dokážeme rozjet sami, bez chemie, bez podpůrných záležitostí, všelijakých. Jenom přirozenou cestou. A o tom vlastně bude náš webinář. A o tom bude celý ten týden. Kdy vlastně otevřeme našeho SCD průvodce a budeme se o tom bavit. A abyste neměli dlouhou chvilku, tak vám připomenu jeden poměrně nedávný příspěvek A který je o tom, že naši imunitu dokonale vypíná strach. Vím, že jste ho mnozí asi viděli, ale připomínám ho a celý ten následující týden budeme právě věnovat tomu, abychom s vámi probrali to, jak nastavit imunitu, jak probudit imunitu přirozeným způsobem přirozenou cestou a jak právě pracovat s tím strachem, jak se prostě dostat do pohody tak, aby naše imunita fungovala natolik, že prostě tuto situaci zvládneme bez problémů.

Takže přátelé, stěhování máme téměř za sebou, máme novou zkušenost a vlastně jsme udělali dost velikou změnu, kterou postupně poznáte i vy. Protože když se dnes podíváme na fotky kuchyňky nebo spíš pidi kuchyňky, ve které Marky vytvořila celé to její dílo, všechny kuchařky, všechny recepty, prostě se mi to zdá neuvěřitelné. A když si vzpomenu, jak to někdy u nás vypadalo, že plechy ležely všude po zemi v obýváku, prostě jak se dalo, tak si myslím, že teď to bude jinak.

A samozřejmě poznáte to i vy, protože se zase vrátíme k natáčení video receptů, který které jsme opustili právě z důvodu nedostatečnosti našich prostor. Tak teď se k tomu postupně vrátíme, jak všechno dáme do pořádku a jak všechno vybalíme a nachystáme. Takže si myslím, že Marky patří obrovský dík za to hrdinství, které předvedla v miniaturní kuchyňce a radost, kterou z nové, tak myslím, že je opodstatněná, že je zasloužená, že je zasloužená ta radost.

A jenom to shrnu. Konečně jsme se dostali k tomu, abychom otevřeli nové kolo SCD průvodce, k čemuž vás pozveme za týden. V úterý Vám pošlu přesný program, jak to bude vypadat a v neděli večer bychom za týden bychom zahájili celou věc velkým webinářem, kde budeme řešit naší imunitu a to jak v takové situaci, jako je právě tato, kterou prožíváme. Zůstat prostě zdraví a nedělat si z toho žádnou starost. Těším se na vaše otázky za týden. Těším se na celý ten průběh. Uvidíme, co nám z toho zase vyjde, jaké nové informace se dozvíme vzájemně. A hlavně nám samozřejmě půjde o to, abychom díky naší imunitě, kterou si dáme do pořádku, kterou si rozjedeme přirozeným způsobem, zůstali zdraví.

Prostě budeme mlsat a budeme zdraví.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty