Strach není moc dobrý kamarád…
Kolik věcí nám v životě nedovolí udělat…
Dobře, někdy nás třeba odradí od úplné ptákoviny, ale většinou nám neslouží moc konstruktivně.
A víte co? Umí dokonce vypnout naši imunitu…
Podívejte se, co s tím 🙂

Jak ovlivňuje imunitu stav mého vědomí? Jak zvýšit svou šanci na lehký průběh v případě, že se setkám s virem? Co mohu dělat, abych přirozeně podpořil svoji imunitu?

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj, tady je Radek
Nastal nám čas, kdy jsou pro nás mimořádně důležité dvě věci, udržet si klid a pohodu, a k tomu zajistit co nejlepší fungování naší imunity. Pokusím se vám z vlastní zkušenosti říct, jaké kroky k tomu můžeme podniknout a jak se naše vnitřní osobní pohoda a imunita vzájemně výrazně ovlivňují. Předem chci říct, že nebudu nabízet žádné zaručené podpůrné prostředky a preparáty, takže kdo čeká nějakou chemii a žádnou změnu, může tohle video rovnou vypnout 🙂 Jak říká Bruce Lipton, otec epigenetiky, existuje jedna věc, která naši imunitu spolehlivě okamžitě vypíná. Je to strach, obava, pocit ohrožení. Mechanizmus je dán naším vývojem. Jestliže pocítíme jakékoli ohrožení, tedy strach, naše systémy jsou okamžitě přepnuty na sebezáchovu, na boj nebo útěk. To už jste asi někde slyšeli. Důvodem dřív býval například útok dravého zvířete, ale naše instinkty se přenesly do současnosti s tím, že podobným podnětem k přepnutí do tohoto módu fungování je prakticky cokoli, co cítíme jako ohrožení, nejen nějaký útok, ale třeba i ztráta zaměstnání, peněz, pověsti nebo jako teď, možnost nákazy nebezpečným virem. Takže se mohlo zdát, že jsme se dostali do nějakého začarovaného kruhu.
Ptejme se sami sebe: „Jak jsem na tom já, jak je na tom moje imunita? A jak jsem schopen odolat tomu, co teď postihlo celý svět? Jak to zvládnu, když se budu bát, a budu tím prakticky blokovat svoji imunitu? A co můj celkový stav, moje celkové zdraví? Nepatřím náhodou do nejvíce ohrožené skupiny?” V těchto souvislostech se mi vynořila nedávno vzpomínka na to, jaký byl můj vlastní celkový stav, před SCD. Kdo ještě nevíte co je SCD, zjistíte to za chvilku v našem video-kurzu a na našich stránkách.
A jak to se mnou tenkrát bylo? Vážil jsem přes metrák, bral obrovskou hromadu prášků, pro bolesti kloubů se nemohl normálně pohybovat, většinu času trávil na záchodě, kondice nula, nálada nula, věčně na hromadě, chytlo se mě vše, co šlo okolo a strach, strach z toho co bude dál, a jak dlouho to můžu vůbec takhle vydržet. Řeknu vám, nechtěl bych na tom být takto zrovna teď… Určitě by to byl důvod k ještě mnohem větším obavám, protože je jasné, že moje imunita prakticky neexistovala. A k nastartování změny přitom stačilo tak málo. Jen se začít vyživovat v souladu se svým tělem a ne proti němu. S touto změnou přicházela rychle nejen obnova fungování všeho, včetně té imunity, ale i proměna duchovní. Začal jsem si přirozeně uvědomovat a opouštět vše, co jsem rozpoznal jako neprospěšné i mimo sféru jídla. Pouhá vařená mrkev nikoho nezachrání, jsme bytosti komplexní a duše je s tělem prostě spojena. 
Jste-li na tom tedy nějak podobně jako já tehdy před lety, můžete s tím hned začít něco dělat. Stačí naskočit do našeho video-kurzu. Touto změnou může totiž každý zásadně ovlivnit svůj stav, a tím celou svoji budoucnost.
A připomenu ještě pár dalších výhod kromě posílené imunity, které dnes přirozeně SCDčkař má oproti ostatním. To bude jistě zajímat i vás, kteří už jste s námi 🙂 SCDčkař si vaří, není pro něj problém si třeba upéct i chléb, který ho nezatíží a na který nikdo jiný nesahal a nenakašlal 🙂 Není ani odkázán na průmyslově zpracované chemické potraviny. Nemusí se obávat, když v obchodech dojde mouka, cukr, brambory a další podobné „klasické” ingredience, protože je prostě nepotřebuje. Je na tom přirozeně lépe s živinami, vitamíny i minerály. Díky výběru vhodných potravin má například mnohem vyšší hladinu draslíku, což může být v této době opravdu rozhodující. Prostě SCDčkař už pracuje pro sebe a nikoli proti sobě. Jakmile začnete pociťovat zlepšení vašich zátěží, a to bývá velmi rychle, zpravidla už do 3 až 5 týdnů, začnete samozřejmě cítit mnohem větší sebejistotu a začnete přirozeně snižovat hladinu obav, strachu a imunita už nebude neustále vypínána.
Dá se udělat ještě něco dalšího? Jistě. A je to stejně důležité. Přestaňte sledovat denně informace o situaci. To, co se opravdu máte dozvědět, se k vám určitě dostane. Nejlepší, co pro sebe můžete v tomto směru udělat, je vyhodit televizi. Mnozí se zaklínají tím, že nesledují zprávy a podobně. Tohle médium už ale vymyslelo důmyslnější finty. I během romantického filmu se klidně objeví lišta, ve které jste textem informováni o počtu nových případů a obětí. NE, jak s oblibou říkám, je třeba v rámci zachování zdraví a zdravého rozumu hodit televizi na jediný kanál, na kterém je prospěšná, a to je ten kanál na ulici před vaším domem 🙂 My to udělali před 12 lety a velmi nám to prospělo. Toho času, co jsme získali. Je také dobře odpojit všechny dobré kamarády, kteří ještě nepochopili, že šířením strachu, paniky a zloby se člověku neudělá lépe a posílají nejrůznější katastrofické zprávy do vašeho emailu. Podobné je to se sociálními sítěmi a informačními servery. I ty se dají filtrovat, případně úplně vypnout nebo smazat z oblíbených. Je to samozřejmě jen na vás, ale myslím, že už začínáte chápat, jak mohou tyto věci přímo ovlivnit naši imunitu, naše životy. Je také jedno, jestli je současná situace něčí zlý úmysl a podobně, to opravdu nemá cenu řešit, je to jen další ztráta našeho času, který můžeme věnovat něčemu příjemnějšímu. Místo toho se co nejdříve zařiďte pro sebe. Zhodnoťte co vám přináší radost a užitek a podle toho vždy volte. Je totiž opravdu zbytečné přijímat negativní podněty, protože mysl většiny je nastavena na vytváření katastrofických scénářů prakticky i bez konkrétního důvodu. A toho je hojně využíváno k ovládání právě prostřednictvím strachu. Nenechte se ovládat, umíme to přece sami 🙂
Vím, že teď si hodně z vás řekne, no jo, ale jak se zbavit strachu, když přece vidím okolo sebe, co se všechno děje, stačí mi pohled na lidi s rouškou… Jasně. Mám jeden příklad. Jak dokázaly řádové sestry přežít epidemie, morové rány přitom, kdy se přímo v ohnisku staraly o postižené? Svůj strach i život odevzdaly Bohu. Myslím, že je jedno v co nebo koho kdo věří, co vyznává, nebo jak říká tomu, co cítí nad sebou. Je asi jasné, obzvlášť teď, že to opravdu není v našich rukou. Je to spíš v našich hlavách a především srdcích. A proto to funguje, odevzdat a s láskou důvěřovat. Kdo to už zažil, ví, jaká je to ohromná úleva a uklidnění. A kdo nemá žádnou víru, má s tím problém a potřebuje věděcké zdůvodnění všeho, může zkusit kvantovou fyziku a dojde zase na to stejné místo 🙂
Zaznívá to už z mnoha stran, současnou situaci je lepší vidět spíš jako příležitost, než jako pohromu, při vší úctě ke všem obětem. A jak to kdo z nás vidí je pouze otázkou naší vlastní volby. Chce to samozřejmě zamyšlení a na to teď máme dokonce více času, využijme to :-)
Když to teď shrnu. Svou imunitu, zdraví i psychiku můžeme dostat na jinou úroveň, když se sami k sobě začneme chovat s láskou. S láskou se vyživíme, s láskou očistíme svůj prostor od zbytečností a zla, a s láskou odevzdáme svůj život tomu, komu jedinému konec konců patří a kdo to s námi s tou největší láskou myslí vždy dobře, i když nemusíme úplně rozumět jeho plánu.
Tady je Radek, mlsejte s láskou, s láskou a důvěrou odevzdejte svůj strach a buďte zdrávi 🙂

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty