Ukážu vám, že není třeba nic tisknout, natož tahat s sebou na nákupy hromady papírů a pak s nimi šustit ve snaze najít správnou odpověď, je-li potravina pro uzdravování prostřednictvím SCD vhodná nebo ne 🙂
Máte to v kapse (nebo v kabelce 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj, tady je Radek.

Dnes mám pro vás tip na využití seznamu co ANO/ co NE na našich stránkách. Často se stává, že někdo napíše „Proč nedáme na naše stránky seznam v nějakém formátu, který by se dal vytisknout?”
Má to svůj důvod, stala se taková jedna zajímavá věc. Během loňského roku jsme podle statistik věděli, že 70% z vás se na naše stránky chodí dívat na počítač a zhruba 30% se na ty stránky dívá z mobilního telefonu. Ovšem v letošním roce se tento poměr úplně obrátil. Proto jsme začali naše stránky optimalizovat pro mobilní zařízení, a to jsme udělali i se seznamem potravin co ANO/ co NE, protože jsme si říkali, že pro vás bude mnohem jednodušší vytáhnout z kapsy svůj mobil a podíváte se co potřebujete, než kdyby jste měli vytáhnout několik stran papíru A4 a chodit s ním po obchodě.
A abych vám ukázal jak to funguje, vrhl jsem se do terénu, a zašel jsem rovnou do obchodu kam chodíme nejčastěji nakupovat.

Tady si na chvilku sednu, abych vám mohl ukázat jakým způsobem se dají naše stránky využít. Stačí když si vezmete mobil, otevřete si internetový prohlížeč. Do adresního řádku napíšete www.uzdravtesejidlem.cz a nebo si stránky otevřete z vašich oblíbených, záleží jak jste si je uložily. Tady ty tři čárky znamenají, že si můžete vybrat v menu seznam co ANO/ co NE. Ťuknete si, otevřete si příslušnou stránku, už jste ji určitě viděli. Uvidíte to malé upozornění, aby jste nám pořád nepsali otázky typu „proč se nesmí čokoládička”.
A tady už vidíte jednotlivá písmena abecedy. Takže když si budu chtít koupit třeba, no, hmmm, teď mě nic nenapadá 😀
Třeba si budu chtít koupit láhev Ginu, ťuknu na G, a už vidíte potraviny od písmene G seřazené v abecedním pořádku, glukózové bonbony NE, glutamát sodný NE, glycerín ANO, atd., prostě můžete si krásně všechno zkontrolovat přímo ve svém chytrém telefonu.
Jak říkám, už je vás poměrně hodně, kteří telefon, ve kterém si můžete otevřít naše stránky používáte, a proto je zbytečné, aby jste sebou tahali několik vytištěných papírů a kontrolovali to z nich.

Dokonce můžete využít i to, že pokud si nebude jistí, jestli máte všechny suroviny do některého z receptů od Marky, tak si ho zde můžete takhle pěkně najít. Dám třeba hlavní přílohy, můžete kouknout přímo na recept, podívat se na ingredience, a tady si je pěkně odškrtat, vidíte? Máte jasno v tom co máte koupené a co ještě ne. Naše stránky jsme optimalizovali do vašich chytrých telefonů tak, aby jste je mohli použít kdykoliv a kdekoliv to budete třeba.
Doufám, že vám úpravy našich stránek pro mobilní zařízení budou vyhovovat, a že je budete používat. Myslím, že je to praktičtější než sebou tahat hromadu papíru jak jsem říkal, a snažit se to kontrolovat. Prostě v seznamu ťuknete na písmenko a ihned máte jistotu. Pro praktické použití je ten chytrý telefon celkem fajn 🙂

A napište nám co si myslíte o změnách, zda-li vám vyhovují, a tak.
(Poznámka redaktorky Marky – já myslím, že jednu výhodu optimalizace a používání telefonů má, šetříme lesy! 🙂

Mlsejte a buďte zdrávi, Radek


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty