První kurz – „Uzdravte se jídlem“ máme úspěšně za sebou.

Jaké to bylo?

Na semináři se sešli účastníci z různých částí naší republiky (Praha, Olomouc, Brno, Rožnov pod Radhoštěm) a my jsme moc rádi, že vzdálenost nebyla pro nikoho překážkou.

Tématem bylo samozřejmě uzdravení pomocí SCD, vysvětlili jsme oč v SCD výživě běží, jak funguje, její historii, jak s SCD začít a jakým způsobem vařit.

Jak napsala jedna z dam, prostředí bylo domácké, kurz byl pořádán ve škole vaření, kde časem proběhnou i kurzy SCD vaření.

Jako občerstvení  se podával koláč s hruškami, čaj a na závěr mohli všichni ochutnat chlebové placky s rajčatovou pomazánkou a sýrem. O tom, že bude všem chutnat, jsme nepochybovali 🙂

Společným tématem bylo zdraví a každý z nás přišel na kurz s něčím osobním. Bylo vidět, že všichni zúčastnění se o výživu zajímají, nebyli to žádní nováčci a nikomu z nich není lhostejná péče o své vlastní tělo. Padla zde různá témata zájmů, jako třeba epilepsie, alzheimer, hyperaktivita a onemocnění střev – ulcerozní kolitida nebo crohn. Dokonce i já s Radkem jsme se dozvěděli další zajímavé informace ohledně jídla a jeho zpracování. Tímto děkujeme za vaše maily, díky kterým si můžeme vyměňovat zkušenosti – co kde koupit, jaký přístroj ke zpracování je nejlepší a vzájemně se podpořit.

Marky_SCD_seminar_01Nám se náš první seminář moc líbil, bylo fajn potkat nové a zajímavé lidi, kteří mají společné jedno z nejdůležitějších témat. Zdraví a láska k sobě.

Děkujeme vám všem!

Marky a Radek

P.S. : Domlouváme další seminář o SCD výživě,  který se uskuteční tentokrát v Praze!

Díky za krásný komentář milé paní Marušky Peřinové, která napsala přímo na stránkách naučmese.cz, kde se kurz pořádal toto:

„Zůčastnila jsem se kurzu a moc se mi líbil. Něco jsem se dozvěděla a v dnešní době je důležité jak se stravovat správně. Protože čím více potravin je škodlivých ke konzumaci. A tam jsem se dozvěděla jak se stravovat a né hladovět .“

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty