Hodně zdraví všem, přeje Radek

Přidám se konečně k Marky a budu občas přispívat nejen svými postřehy o SCD v praxi, ale i jiných věcech, které však souvisí s naším tématem – zdravím.
K prvnímu příspěvku mě přiměla včerejší zajímavá příhoda. Protože chceme, aby se SCD dostalo co největšímu počtu lidí, obeslali jsme poprvé FB skupiny, zaměřené na některé z ne mocí, které dokáže SCD řešit, pozvánkou na náš web – Marky SCD recepty. I přes celkem pozdní hodinu jsme dostali několik pozitivních reakcí a pozorovali další počty návštěv  a lajků naší FB stránky. Jeden z komentářů – zrovna z jedné ze skupin pro UC a Crohna – byl ale velmi negativní. Asi ve smyslu: „Co nám to sem dáváte za nesmysly, to máme tak rádi, když někdo zdravý nám sem cpe nějaké nevyzkoušené hlouposti. Kdoví, co za tím je. Prosíme správce, aby to hned smazal…“

Vzhledem k rychlosti, s jakou se diskuze objevila, bylo jasné, že nikdo z účastníků na naší stránce nebyl a podle reakcí zřejmě nečetl pořádně ani pozvánku samotnou. Byla v ní malá zmínka o mých 15ti letech s UC… Takže aniž by si diskutující zjistili něco o naší nabídce pomoci, o SCD vůbec, aniž by se obtěžovali třeba trochu zagooglit, hned se pustili do odsuzování.

Co tím chci říct? Pro zdraví se musíte rozhodnout. Musíte udělat to rozhodnutí pro sebe. Trvá vteřinu? Možná, ale má vliv na celý zbytek vašeho života.  Možná si ti lidé mysleli, že je to nějaký chyták, nebo reklama na nějakou novou chemikálii. Možná ztratili víru v uzdravení, vždyť pan doktor říkal, že to nejde vyléčit. Nevím… Vím ale, že nehledali dostatečně, že asi neměli ten správný motiv a tím ani dostatek informací. Ale to je v dnešní době internetu chyba už jen každého z nás. Jakákoli lidská činnost dnes už byla na internetu popsána a existuje na ni nejspíš i videotutorial :-) Takže pokud mám UC, nebo další neduhy na našem webu zmiňované, a ještě jsem neslyšel o Dr. Hassovi, Elaine Gottschal a o statisících uzdravených lidí, znamená to jen, že jsem ještě dostatečně nehledal. S Marky jsme si uvědomili, že může být překážkou i jazyková bariéra. Proto jsme vytvořili tento web, jako poděkování za moje uzdravení a celkovou proměnu kvality našeho života, kterou nám SCD odstartovala.

Když jsem začal před dvěma lety pozorovat první pozitivní účinky, v ohromné euforii jsem vystartoval jako torpédo a začal nutit všechny svoje příbuzné, kamarády i známé, ať okamžitě začnou jíst to co já a chtěl jsem spasit celý svět. Rychle jsem poznal, že je to nesmysl, že o to v zásadě nikdo nestojí, tím spíše,  když má pocit, že mu vlastně nic neschází. Je to samozřejmě omyl. Už to že stárneme je špatně. Ale člověk už je tak naprogramován. Sotva dostane „vlastní rozum“ začne dělat všechno na světě pro to, aby na tom byl co nejdříve, co nejhůř. Pan doktor má radost :-)

Přiznám se, že reakce na oné stránce mě tedy zase až tak nepřekvapila, ani zdraví není pro každého, i když to každý může dokázat. Povede se to ale jen těm, kteří začnou o sobě vyprávět nový příběh. S trochou odvahy začnou být zvědaví a dají důvěru svému tělu, tomu úžasnému výtvoru vesmíru. Začnou poslouchat jeho řeč. Uvědomí si že ne moc je vzkazem těla, že už se mu nelíbí, co s ním děláme,  a že je čas na změnu.

Na závěr mého prvního příspěvku chci říci, že naše stránka nevznikla proto, abychom někoho nutili uzdravit se. Ani nevkládáme naše úsilí do tohoto projektu, abychom někomu přitížili. Je to pomocná ruka pro ty, kdo chtějí. A tak budeme postupovat i nadále. Budeme se zabývat těmi, kdo chtějí a mají zájem. Na ty z vás se těšíme a budeme rádi pozorovat vaše úspěchy, protože to nám přináší největší radost :-)

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty