Ochrana osobních údajů

Vaše osobní informace jsou chráněny.

Ochranu soukromí a osobních údajů považujeme za prvořadou povinnost. s osobními údaji nakládáme výhradně v souladu s platnou legislativou.

Informace, které sbíráme a ukládáme

Shromažďujeme osobní údaje, jako je Vaše jméno, emailová adresa, poštovní adresa, telefonní číslo a číslo mobilního telefonu, pokud nám je poskytnete. Čas od času můžeme také shromažďovat další citlivé informace jako je Vaše pracovní zařazení, pohlaví, Uživatelské jméno a heslo. Můžeme o Vás získat informace také z jiných zdrojů a přidat je do informací, které jste nám již poskytli.

Jakmile se zaregistrujete a přihlásíte, už pro nás nejste anonymní.

Proč sbíráme a ukládáme informace

Informace, které ukládáme, používáme pro přizpůsobení obsahu, který vidíte, pro zlepšení uživatelského zážitku na našich stránkách.

Jinými slovy, s Vaší pomocí pro Vás chceme vytvářet lepší služby.

Ochrana dat

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření, která mají za cíl ochránit Vaše osobní údaje.

Používáme Secure Socket Layer (SSL) technologii k ochraně údajů Vaší platební karty. Tuto technologii dokážeme poskytnout i pro přípravu nebo distribuci Vašeho obsahu.

Po ukončení platební transakce nejsou citlivá data (čísla karet apod.) nikterak ukládána na naše servery.

Ochrana dětí

Ochrana soukromí těch velmi mladých je pro nás extrémně důležitá. Z tohoto důvodu neukládáme ani nesbíráme informace o těch, o kterých víme, že jsou mladší 13 let a žádná část našich stránek není upravena tak, aby lákala kohokoliv mladšího 13 let.

Jak se s námi spojit

Všechny otázky týkající se tohoto prohlášení o ochraně soukromí nebo jiné aspekty týkající se našich webových stránek by měly být zaslány do našeho právního oddělení, prostřednictvím emailu: [email protected]

Právní forma

Zákazník vyplněním údajů při registraci souhlasí s tím, že Radek Kudrna jako správce zpracuje uvedená data do databáze. Radek Kudrna se zavazuje, že osobní data získaná z registrace použije výhradně pro interní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré využití údajů Radkem Kudrnou sleduje cíl poskytnutí služeb zákazníkům Radka Kudrny a jím provozovaných serverů.

Osobní údaje zákazníků nejsou poskytovány žádným dalším subjektům.