Sušení už jsme se dřív věnovali.
Je to další ze způsobů, jak si připravit nejen dlouhodobé zásoby různých potravin, ale i možnost, jak se zabezpečit třeba před delší cestou nebo dovolenou, abychom nebyli při našem výživovém stylu odkázaní jen na náhodu 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj tady Joe z Luvele, doufám že se máte skvěle. Děkuji za váš zájem o sušičku potravin Luvele Breeze. Jedná se o zbrusu nový přístroj plný různých funkcí, tak se na něj pojďme podívat blíže.

Jako první tu máme elektrickou základnu, kterou jsme navrhli tak, aby byla výkonná, ale zároveň tichá s 500 wattovým motorem. Zahrnuje automatickou interní kontrolu přehřívání pro vyšší bezpečnost a klid, takže můžete sušičku nechat pracovat bez jakéhokoli dohledu.

Aby byl motor ochráněn od kousků potravin a kapek, při sušení nad ním, přikládáme odnímatelné ochranné tácy. Tyto tácy také zajišťují snadné čištění přístroje. Jednoduše je vyjmete po každém použití a umyjete ručním mytím.

Pro další ochranu motoru a větráku, jsme přidali uzávěr pro otvory větráku. Prostě uzavřete větrací otvory, když myjete elektrickou základnu a zase otevřete, když sušička pracuje.

Dále se pojďme podívat na naše nerezové sušící tácy z oceli. Používáme ocel vysoké kvality 304 a je možné je jednoduše odejmout z našich nosičů, které jsou bez BPA a umývat je v myčce.

Tyto nerezové tácy jsou 39 x 26 cm a v balení jich je 6.

Balíčky po třech jsou dostupné zvlášť na našich stránkách, můžete tak zvýšit kapacitu sušičky až na 9 táců.

Neprůhledné víko a tácy zabraňují, aby se světlo dostávalo k potravinám. Tohle je důležité, protože příliš mnoho světla při sušení může mít negativní dopad na živiny v potravinách.

Luvele sušička Breeze také přichází s unikátním systémem zavěšování pro sušení masa, biltong a sušení bylin.

Balení zahrnuje 24 nerezových závěsných háčků. Pro jejich použití, odstraňte tácy z jejich nosičů a naskládejte je na sebe. Pak dejte věšák úplně nahoru a použijte háčky pro zavěšení potravin, které chcete sušit. Se 6 tácy, je věšák 10 cm vysoko a s 9 tácy je vysoko 19 cm.

OK, takže jakmile máte svou sušičku nachystanou, můžete použít digitální panel pro nastavení sušícího cyklu. Použitím tlačítek můžeme nastavit teplotu v rozmezí mezi 25 až 75 °C v pěti stupňových intervalech a pak dobu sušení, která může být až 72 hodin dlouhá.

Prosím pozor, co se týče nastavení nízkých teplot jako 25 nebo 30 °C doba sušení se může protáhnout až na 72 hodin. Pro teploty vyšší, mezi 35 a 75°C by ale doba sušení měla být nastavena maximálně na 24 hodin.

Nakonec vám ukážu nepřilnavá síta, která jsou vhodná pro potraviny s vysokým obsahem cukru, jako banány, rajčata nebo vodní meloun, aby se nepřilepily k tácům. Bez těchto sít může být u některých potravin obtížné je sloupnout nebo setřít z táců. Síta navíc pomáhají, aby menší kousky potravin, jako třeba bylinky, nepropadávaly skrze tácy a také omezují stékání tekutin a šťáv do nižších pater sušičky.

Tato znovu použitelná síta jsou zhotovena z lékařského silikonu, jsou tedy vhodná pro práci s potravinami a mohou být umývána v myčce. Jsou k dispozici zvlášť v baleních po 3 na našich stránkách. Nejsou součástí balení se sušičkou.

Teď asi tuším, co si myslíte. „Tak díky Joe, super informace, tohle všechno zní dobře, ale chci vidět sušičku v akci!“

Nemějte obavy, můžete se podívat na náš youtube kanál, kde máme týdenní videa nejenom o sušičce, ale i dalších přístrojích, které nabízíme.

Děkuji vám za pozornost 🙂

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty