Jeden z nejčastějších postesků, který slýchávám zní: „Chtěl/a bych být zdráv/a jako předtím…“
Nesnažte se o to. Neobracejte svou pozornost tímto směrem. Vysvětlím vám proč, podívejte se na video :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj, tady je Radek.
Proč by jste neměli chtít být zdraví jako předtím? Vysvětlím vám to.
Napřed vám řeknu jak jsem na toto téma přišel. Zaslechl jsem podobný postesk u badatele Kurta Tepprweina, nebo přeneseně přes Jaroslava Duška. Uvědomil jsem si, že tuhle větu slýchávám poměrně často, při konzultacích, od vás, kteří jste se pustili do uzdravování, nebo se chystáte uzdravit prostřednictvím SCD. Ta věta zní podobně jako ”Chtěl(a) bych být zdravý(á) jako předtím”.

Když si to rozebereme, zjistíme, že to není dobré přání, protože když by jste byli zdraví jako předtím než jste onemocněli, byli by jste ve stejné situaci jako před tím, tzn., chovali by jste se tak, že by vás za nějakou dobu čekala opět nějaká nemoc. Proto říkat si „Já bych chtěl(a) být zdráv(a) jako předtím“ není tak úplně správné zaměření pro vaše uzdravení. Nevychází to z pochopení principu ne-moci.
Ne-moc není stav, který bychom měli považovat za trest nebo za něco co by nás popadlo, nebo že jsme měli smůlu, že jsme to chytli zrovna my. Často říkám, že to není něco co by na nás spadlo, když jsme procházeli ulicí. Ne-moc je řeč těla. Tělo se nám prostřednictvím nějaké ne-moci, prostřednictvím reakce na nějakou nerovnováhu v těle, kterou jsme si vytvořili my sami z 99%, snaží sdělit, že to takhle dál nejde, že už nemůže dál. Tělu zkrátka nevyhovuje způsob jakým se chováme k sobě, k ostatním, tělu nevyhovuje způsob jakým žijeme nebo jakým zvládáme nebo nezvládáme stresové situace. Ne-moc je řeč těla, že děláme něco špatně. Proto chtít být zdráv jako před tím není dobrý nápad. Je lepší chtít být zdráv díky tomu, že pochopím co mi ne-moc přišla sdělit. Změním „něco” co vedlo k mému problému, k mé ne-moci. Uzdravím se díky tomu, že pochopím poselství, informaci těla, řeč, pobídku, začnu se chovat jinak. Tím se uzdravím.

Přestanu chtít být zdráv jako předtím, ale začnu chtít být zdráv mnohem víc, začnu chtít být zdráv s tím poznáním, kterou mi ne-moc přinesla. Prakticky bych měl být zdravější, protože se už nebudu chovat tak, aby to vedlo k nerovnováze těla, která způsobí nějakou ne-moc. Znamená to chtít být zdráv jako po TOM. Cože? Samozřejmě, že to takhle nedávám moc smysl. Ale, vy už asi tušíte co tím chci říct. Nezaměřujte se do minulosti. Chtít být zdráv(a) jako předtím je zaměření do minulosti. A minulost za prvé neexistuje, a za druhé nás odvádí od přítomnosti, od soustředění se na to co je teď, od soustředění se na to co chceme teď. Chtějte být prostě ZDRÁVI.
Aby bylo zdraví je třeba se zaměřit na lásku, na radost, na spokojenost, na dobré pocity. Zaměřte se na to, co vás nejvíc těší, co vás nejvíc baví, zaměřte se na zdraví. Nepřemýšlejte pořád o nemoci, co vám je, nenaříkejte si jak jste se kdysi cítili dobře, jaké to bylo. Zaměřte se na uzdravení, aby vám to přineslo mnohem lepší zážitek než jste one-mocněli. Myslím, že to dává smysl, že takovéto zaměření přinese výsledek. 

Takže nechtějte být zdraví jako předtím, chtějte být zdrávi jako teď, tady, hned, zaměřte se na zdraví. Mlsejte a buďte zdrávi.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty