Máte už svůj plán na rok 2017?
My ano a dnes Vám prozradím největší cíl tohoto plánu, sledujte video 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj, tady je Radek, zdravím vás v novém roce 2017. A vzhledem k tomu, že už máme za sebou první týden, mám pocit, že už tak nějak skončila doba vzájemného přání si všeho nejlepšího, potřásání rukou, ustanovování si různých předsevzetí. Některá se už stačila pustit, možná upadla v zapomnění již v samotném vzniku na Silvestra, ale v každém případě něco z toho asi zůstalo, a obecně bychom si každý přál v nadcházejícím roce nějaké zlepšení.

Pokud se člověk chce někam vyvinout, vylepšit celkově svůj stav, potřeboval by možná nějaký plán. A tak se ptám, máte plán? Máte nějaký cíl? My plán máme, my jsme si stanovali s Marky cíl, že bychom chtěli v tomto roce zvýšit dosah SCD mezi další lidi. Trošku se o tom chci dnes bavit. Tedy o tom, jakým způsobem si plán vytvořit, jak se rozhodnout a dodržet ho. Jeden z lidí, kterých jsem si hodně vážil loni bohužel odešel. Byl to muzikant, jeden asi z nejúžasnějších na této planetě, říkal si Princ. Když se ho novináři ptali jak si stanovuje své cíle, odpověděl: „Stavím si vzdušné zámky, své cíle a své plány si vymýšlím mega obrovské, protože když se mi podaří dojít alespoň do poloviny, podaří se mi toho víc než lidem, kteří si stanovují své cíle malé a skromné”. To je samozřejmě názor, způsob jak to dělal Prince, každému ale může vyhovovat něco jiného. Někdo si své cíle stanovuje postupně, jde mu to daleko lépe než když si vymyslí nějaký nesmysl a potom není schopen se do svého cíle ani pustit, protože cíl mu přijde příliš těžký.

Naším cílem je zvýšit dosah SCDéčka, protože nám dává čím dál větší smysl. Často se nás lidé ptají, proč jsme si vybrali právě SCD, když existuje spousta dalších výživových směrů. Někdy jsou to diety, které zní na první poslech docela dost šíleně, třeba že konzumujete ohromné množství mléka a cukru. Samozřejmě, každá dieta má za cíl vyvolat nějakou reakci organismu, nějakým způsobem přenastavit stav který máme, a který nám nevyhovuje.

Většina problémů, které máme je způsobena nerovnováhou. Bývá to právě nerovnováha v bakteriálním složení v našem těle, protože těch kamarádů co s námi bydlí máme prý víc než vlastních buněk, je jich opravdu hodně. Dokonce podle posledních výzkumů to vypadá, že ovlivňují naši DNA, že vše co jsme si doteď mysleli, zdá se říct, je téměř jinak. Vždycky se předpokládalo, že naše DNA je neměnná, že pokud je v ní  nějaká chyba, tak se to děje. Teď to vypadá, že právě složení našich brouků je určující pro DNA. V poslední době se objevují další zprávy, další výzkumy, že například Parkinsonova nemoc je z větší části zapříčiněna právě bakteriální nerovnováhou, která vnikne v těle působením stresů, působením nevhodné výživy, celkově špatným zacházením s naším tělem.

To je také důvod proč SCD funguje tak jak funguje. SCD nezpůsobí nic jiného než jaksi roztříští, zruší tu nerovnováhu, která v těle panuje. Při tom je jedno zda-li je nerovnováha přemnožením špatných a nebo těch dobrých bakterií. Protože pokud se  vám přemnoží třeba lactobacillus, bakterie, která se dá považovat za přátelskou bakterii, tak vzhledem k tomu, že je to bakterie žijící z bílkovin, je schopná natrávit vaši střevní stěnu. No a SCD když přijde do vašeho života, tuhle nerovnováhu napraví, umožní v těle spuštění regeneračních procesů. A to je to oč nám jde. Aby se nastartovala imunita, aby tělo začalo regenerovat, aby mělo možnost opět vytvořit rovnováhu.

My se budeme kromě snahy o zvýšení dosahu SCD snažit dále zjišťovat další nové informace, dál zkoumat jakým způsobem pokračovat a SCD rozšiřovat, protože na SCD se dá být libovolně dlouho, a pokud nebudete mít potíže, pokud se dostanete opět do rovnovážného stavu, tak není nikde napsáno, že nemůžete jíst už nikdy nic jiného nebo nebudete moci jíst žádné potraviny, které jsou uvedeny v seznamu jako nevhodné. Myslím, že ten kdo SCD pozná a uvidí v něm ten smysl, že nezačne jíst úplně ty nejhorší potraviny a jídla, nezačne se stravovat po nějakých fast foodech. Myslím, že téměř většina dojde ve svém myšlení a v tom množství informací tak daleko, že by si svůj život a nastavení mysli „normální“ stravou nepokazila. Navíc, pokud by jste měli někdy v budoucnu zase nějaké problémy, tak máte prostředek jak je napravit. Máte SCD, už ho znáte a víte jakým způsobem se používá. SCDéčko je super začátek, protože je velice často doprovázeno i, řekněme to takhle. Pokud se člověk vyčistí zevnitř, začne napravovat nerovnováhu uvnitř, tak většinou dojde k tomu, že začne napravovat také vše kolem sebe, tam venku. Každého tak jasně napadne, že když už dělá tělu dobře zevnitř, tak proč si dělat zle venku, například stresem, osobami, které nechce mít v životě nebo okolnostmi, které nechce, dá se to vzít jako výchozí bod, a pak pokračovat dál.

Otázka „proč jsme zde” je pro mě dnes naprosto jasná. Myslím si, že je to proto, abychom se radovali, abychom si užili tento život, abychom poznali lásku, abychom se bavili, aby byl tento život skutečně úžasná jízda, protože jinak by to ztrácelo význam. Nemyslím si, že jsme přišli na tento svět, abychom strádali, něčeho se obávali, strachovali se, abychom žili v sevření, ve sklíčenosti z toho co bude, abychom byli přehnaně asketičtí, to mi prostě nedává smysl. Je pravda, že nám to bylo v minulosti hodně dlouho nakukáváno různými institucemi, ale pravda to není. My jsme nastaveni na radost, na lásku, na rozvoj, na hru, v tom je nám dobře. Ona taková přehnaná skromnost nebo askeze, nebo řekněme upozaďování se, mi připomíná nepřirozené zanedbávání. Jestliže na sobě neustále šetřím, upřednostňuju druhé, vede to ke chřadnutí, k nedostatku, ke strádání organismu. Když si to převedeme například na květinu, je jich tady dnes kolem mě celkem dost, zkuste si to představit. Představte si, že by jste nutili květinu, aby byla bez vody, aby rostla ve stínu a v malém množství hlíny, šetřili jste na ní a říkali jí, že má být skromná. Nestarali by jste se o ní, nepečovali o ni. Zkuste si představit jak by to s ní dopadlo? Takže, pokud chceme nádhernou zahradu, budeme ji zahrnovat vším o čem jsem mluvil, dostatečnou péčí a láskou. Znám jednu ženu, vy ji taky budete znát, která si s květinami povídá, když je zalévá tak je hladí, a máte vidět jak to u nás na zahrádce vypadá.

Myslím, že se od květin vůbec nelišíme, jsme živí tvorové stejně jako květiny, a jestliže nám nechybí láska, radost, spokojenost, no tak úplně jinak vypadáme. Doslova kveteme, záříme do všech stran, vydáváme pro své okolí úplně jinou energii, každý z nás cítí  jak je nám dobře. Už jsem o tom mluvil častokrát tady na stránkách v Blogu. Jestliže sobě dopřejeme péči, harmonii, tak potom my sami můžeme poslat dál krásný pocit a tu harmonii, energii i do svého okolí. Na nejbližší, na cizí lidi působíme prostě příjemným dojmem. To je to o co jde. Kdyby takovým způsobem o sebe pečoval každý, nebyl by na světě problém. Ovšem spousta z nás v sobě nosí ještě ne dobré program, zvyky. Dobrá zpráva ale je, že každý program stejně jako v počítači se dá smazat a nahrát místo něj nový, vyhovující, prospěšný. Myslím, že letos bychom si mohli dát jako cíl smazat staré nevyhovující programy a místo nich nahrát nové, které nám budou dělat radost, které nás povedou k rozkvětu, jako ty květiny.

Takže náš plán? Maximálně rozšířit dosah SCD, zaměřit se na krásné myšlenky, na péči o sebe a na lásku. Takovým způsobem pomůžeme jednak sobě a druhým také 🙂

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty