Nějaký čas to trvalo, ale nakonec se podařilo a je to tady!
Klikněte na video a podívejte se, co pro vás máme… Je to super!!! 🙂

KLIKNĚTE ZDE: pro stránku Luvele v češtině 🙂

PŘEPIS VIDEA
Ahoj tady je Radek.
Dnes mám pro vás jednu skvělou novinku. Práce na této novince trvaly skoro rok. Proč rok? No protože je to právě tak dlouho co u nás v české republice, ale i v Evropě a v ostatních zemích byl na návštěvě majitel firmy Luvele. A když jsme spolu měli schůzku a vymýšleli různé možnosti naší spolupráce, jedno z hlavních témat o kterém jsme mluvili bylo přeložení stránek do češtiny.

Vím, že potom co jsme dostali tip na tuto firmu, že má jogurtovač, že vyrábí a prodává jogurtovač přesně takový jaký bychom my SCDéčkaři potřebovali, tak mnoho z vás si chtělo přístroj zakoupit, ale měli jste obavy. Zvlášť ti z vás, kteří nevládnete angličtinou nebo němčinou, neměli jste jistotu jestli byste celý proces objednávky prošli správně. Když se taková rozsáhlá stránka překládá, práce je opravdu hodně. A taky chvilku trvalo než jsme se domluvili, chvilku trvalo než jsme se do práce pustili. Tentokrát to byl konkrétně náš mladší syn Jaroslav, protože Tomáše, kterého znáte, má na svých bedrech technickou podporu. No a Jaroslav s námi začal spolupracovat také, v podstatě na plný úvazek, takže překlad stránek do češtiny byl jedním z jeho úkolů, a myslím, že se mu to povedlo velice dobře.
Proč jsem tentokrát dělal takové drahoty? No protože jsem nechtěl, aby jste se tuto zprávu dozvěděli přímo v emailu. Chtěl jsem, abyste si šli poslechnout toto video a hlavně, abyste si to sami vyzkoušeli. Abyste ťukli na odkaz, který je pod videem a šli se na tu stránku podívat. Vypadá moc pěkně, všechno se můžete v češtině dočíst. Myslím, že i naši slovenský bratia budú rozumieť…porozumja :)))…porozumejú, tak, asi takhle to bude správně.
A samozřejmě na stránkách neuvidíte pouze jogurtovač, je tam i spousta dalších přístrojů, které mohou pomoci při přípravě jídla v našem uzdravování. My máme před sebou testování blendru, což česky znamená mixéru, který mixuje na velmi vysoké otáčky, čímž lze dosahovat zase úplně jiných výsledků než s klasickým mixérem, na to se moc těšíme. No a samozřejmě chceme otestovat i elektrický mlýnek na maso s nádstavcem na výrobu klobás, protože taková klobása na SCDéčku, o které máte dokonalý přehled co v ní je a co není, to je prostě paráda. Takže na tyto dva přístroje se momentálně moc těšíme. Myslím si, že na stránkách brzy přibude i nový dehydrátor neboli sušička, i tu máme v plánu otestovat. No a jak znám Marky, tak ta s těmito přístroji určitě zase vymyslí nějaké nové recepty, tak se máte taky na co těšit.
Chtěl bych ještě poděkovat Jaroslavovi, chtěl bych poděkovat i dalšímu z týmu Luvele Timovi a chtěl bych poděkovat hlavně Joeovi Dutchi, který je majitelem firmy, a který nám vyšel vstříc a umožnil nám tuto změnu. Já si myslím, že to je fakt super zpráva, my z toho máme velkou radost, protože to vypadá úplně jinak, když se na stránkách člověk vyzná a vše je přehledné a jasné.
Takže, mlsejte, teď můžete mlsat i jogurtek, zvlášť ti, kteří jste se báli koupit jogurtovač, no a těšte se na další věci.
Mějte se krásně.


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty