Přinášíme vám s Marky novinky od firmy Luvele, díky které máme konečně pořádný přístroj na výrobu 24H SCD jogurtu.
Kromě novinek i pozdrav od majitele firmy, který nás nedávno poctil návštěvou. Jmenuje se Joe Dutch a myslím, že jsme si velice dobře porozuměli 🙂  V tomto videu poznáte ještě mého dalšího syna Jaroslava, který nám už také nějakou dobu pomáhá 🙂
Podívejte se, co pro vás ve spolupráci s Joem a firmou Luvele chystáme 🙂
OMLOUVÁME SE ZA ZHORŠENOU KVALITU ZVUKU 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE
R: Ahoj tady je Radek
M: …a Marky.
R: Dnes máme pro vás pozdrav od jednoho z našich obchodních partnerů. Dokonce i nás udivilo odkud vlastně přicestoval. Nebyl tady jen kvůli nám, podnikal cestu po Evropě, ale abych vás dlouho nenapínal, jde o majitele firmy Luvele. Firma od které kupujeme ten senzační jogurtovač, který má nejen časovač, ale hlídá i teplotu, má termostat. No a ten náš partner, který se jmenuje Joe, přicestoval z Austrálie, a kdo z vás se díval na jeho stránky ví, že toho tam má daleko víc. Ještě k tomu dneska dojdeme. Ale co jsem chtěl hlavně říct to jsem teď zapomněl. ..
M: Tys chtěl říct, že….že budeme dělat stránky v češtině, aby se vám lépe na stránkách Luvele objednávalo.
R: Ano, anooo, musí mi to připomenout Marky. Parádní novinka, my jsme se totiž dohodli, že počeštíme nebo že uděláme českou verzi stránek Luvele, abyste jste mohli nakupovat ve větší pohodě. Skvělé zprávy, stránka Luvele bude v češtině. A Marky tam uviděla sušičku…
M: Ano, sušička, to je další téma, o kterým jsme chtěli mluvit. Často dostávám od žen dotazy na to jaká sušička je nejlepší, kterou preferuji. Já bohužel nemám vůbec žádné zkušenosti, protože doma zatím nesuším, ale moc se mi to líbí, chtěla bych si doma nějaký to ovoce nebo nějaký ty žvýkačky nasušit. Á, nějakej černej ďábel (pes) proběhl kolem nás.
R: Doteď tady byl klid.
M: No, sotva jsem začali natáčet, začala tady bouře, ale to nevadí, to zvládneme i tak. Takže si chci sušičku objednat, vyzkoušet a něco v tom stejném stylu jako jsme dělali o video-jogurtovači uděláme o sušičce. Dáme vám zprávu a vytvoříme další spolupráci.
R: Zjistíme jak sušička funguje, jestli má pro nás význam, samozřejmě i další věci. Možná jste si všimli, že na stránkách nemá Joe jen sušičku, není tam jen jogurtovač, je tam taky mlýnek na maso, takový kombajn, se kterým se dají vyrábět klobásky.
M: jojooo, to se mi taky moc líbí.
R: …což je pro nás taky super že jo, protože sehnat klobásku bez dextrózy je docela umění, takže to už tam je. A teď novinky. Bavili jsme se s Joem co všechno připravuje, co chystá. On toho nedělá moc. Nedělá toho moc proto, že ho zajímá u toho právě to zdraví. Proto se pustil do jogurtovače, který je vhodný pro SCDéčkaře. Další výrobky vyvíjí spolu s továrnou, kde se to vyrábí, a vyvíjí je právě tímto směrem, aby to fungovalo, pro lidi, kteří se potřebují nějakým způsobem vyživovat jinak než je klasika. Co nás asi bude nejvíc zajímat tak je Blender neboli česky mixér, vysokootáčkový. Je taky taková věc, která se docela užije, když chce člověk žít zdravě. Ty mixéry to ovoce rozmixují úplně šíleným způsobem, až na prvo částice řekl bych…
M: …na nanoatomy…
R: na molekuly, a to má vliv na to jakým způsobem se ty vitamíny, živiny dostávají do těla. Zjistili jsme od něj, že má v úmyslu vyrábět mixér, který nebude mít třeba 36 tisíc otáček, ale jenom 22.
M: já myslela jenom 35 🙂
R: …ale, místo toho, aby vám díky tak vysokým otáčkách a nekvalitním dílům se po roce rozpadl, rozletěl na kusy, tak má Joe v úmyslu používat úplně jiné součástky, na daleko vyšší úrovni, v daleko vyšší kvalitě, nerezové, ze speciální umělé hmoty, dokonce má v licenci německý kvalitní motor. Joe chce, aby ten mixér neměl takové vysoké otáčky, aby naopak ta životnost byla mnohem delší než u těch, které se prodávají běžně na trhu.
M: Už jsme našli nějaký mixéry v hodnotě nižší, okolo 6 tisíc, a přijdou mi kvalitní, určitě uděláme nějaký porovnání, ještě s Joem, a uvidíme co nám z toho vyjde.
R: No tak Joe už je osvědčená kvalita, víme do čeho jdeme, dá se tomu že, to bude dělat pořádně tedy ty věci.
M: jo, a zapomněla jsem říct, že jsme pořídili nový nádobky do jogurtovače, na to nesmím zapomenout. Myslel jsem si v první řadě, že jsou z umělé hmoty, ale ne ne ne, je to keramika.
R: Takže to jsou novinky od firmy Juvele. Samozřejmě, že jsme se s Joem nejen vyfotili, ale připravili jsme pro vás i malou zdravici, kterou vám ukážeme teď na konci. No a jestli tohle video sledujete někde jinde než na našich stránkách, skočte na ně.
M: To mám říct já? www.uzdravtesejidlem.cz
R: Televizní hlasatelka. Dejte nám palec nahoru nebo dolů.
M: Neřešte palce, sledujte nás, mějte se moc hezky, mlsejte a buďte zdrávi.
R: jo, a napište, protože my se rádi inspirujeme tím co si myslíte nebo co byste rádi od nás slyšeli.
M: A nebo nám pošlete svou nějakou svoji oblíbenou značku nějakého osvědčeného přístroje, necháme se inspirovat jak říkal Radek.
R: Mlsejte a…..
M: …a buďte zdrávi…to už jsem řekla….
R: …ahá, to jsme si nevšiml…
M: …bylo to rychlý…
R: tak čau!
M: Ahoj
R: Mír

Slíbená zdravice.
Přátelé, zdravím Vás. Dnes mám velikou čest a možnost představit vám dva lidi. Jedním z nich je můj syn, který s námi spolupracuje na SCD už nějakou dobu o které vám ještě později řeknu. Ale hlavně tady máme hosta z Austrálie.
Je jím Joe. – AHOJ! Hello!
Joe pro vás připravuje takové skvělé produkty jako je jogurtovač Luvele. Je to majitel firmy Luvele. Přijel se na nás podívat, přijel nám ukázat své nové produkty a co nás čeká. No a samozřejmě my vám to postupně taky prozradíme. Takže ještě jednou, tohle je Joe, a jsme moc rádi, že máme takového partnera.
Ahoj, bye-bye, mějte se krásně 🙂


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty