Jste sami se sebou v pohodě?
Nevíte to jistě? A nevíte ani, jak to zjistit?
Dám vám jednoduchý návod, podívejte se a ověřte si to :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE
Zdravím vás přátelé, tady je Radek. Mám pro vás otázku. Jste šťastní sami se sebou? Jste sami se sebou spokojení? Jste se sebou v pohodě? Proč se na to ptám? Protože jestliže se chceme uzdravovat, musíme s tímhle něco taky udělat. Jak poznat, jestli jste na tom dobře? Nebo jestli ta spokojenost chybí. Je to celkem snadné. Poznáte to tak, že se podíváte na svoje okolí, jestli vaše. Jestli máte spoustu přátel a všichni s vámi chtějí být a chtějí sdílet vaši blízkost, tak jste na tom asi dobře. Pokud naopak máte problém s tím, aby někdo přijal pozvání k vaší návštěvě, jestli se od vás lidé odtahují, jestli jste někde v rožku vždycky sami opuštění, tak to zřejmě asi s tou sebeláskou nebude úplně v pořádku, protože je to velice jednoduchá rovnice.

Jestliže si někdo pořád na něco stěžuje, pořád mluví o samých negativech a pořád vykládá o tom, jak je na tom špatně atd. Tak s takovým člověkem se těžko posedí a člověk s ním asi nebude mít příjemnou chvilku. A i ten sám člověk, ten stěžovač sám se sebou asi příjemnou chvilku taky moc mít nebude. Takže takhle se to velice snadno poznat. No a? Chceme li se uzdravovat, chceme li u sebe dosáhnout nějakého lepšího stavu, tak nemůžeme jet tady v hypnóze, tedy v tom módu, kdy vlastně o sobě hovoříme v samých negativech. A nejde jen o to mluvení, i když samozřejmě jsou to v podstatě zaklínadla, když říkáme, ale když to je tak těžké, ale když to nejde, ale když mně to dělá tady toto a támhle to dělá. Je to jedna stránka věci, druhá stránka věci. Možná se přinutíme o sobě takto nemluvit, ale pak musíme ještě taky začít pracovat na tom, abychom tak o sobě nepřemýšleli. A je to úplně to samé, jestli o sobě mluvíme, nebo jestli o sobě špatně smýšlíme.

Pořád to povede k tomu, že se nebudeme uzdravovat. Nemůžeme být sami proti sobě a chtít od sebe nějaký pokrok. Takže jestliže chcete zjistit, jak na tom jste. Zkuste se podívat na svoje okolí, jak se k vám chovají, jestli jsou odtažití nebo jestli naopak jsou strašně rádi, když vás potkají a rádi s vámi pokecají. Poznáte to podle toho velice jednoduše a velice snadno. A to, jestli je to tak anebo naopak můžete ovlivnit. Můžete to ovlivnit tím, že začnete právě přemýšlet o tom, jakým způsobem smýšlíte o sobě, jakým způsobem o sobě mluvíte a jestli vlastně se sebou dokážete vycházet. Jestli jste se sebou v pohodě. Jestli jste sami se sebou šťastní, se svou osobou, se svou bytostí, anebo naopak. A i když třeba máte určitý okruh lidí, kteří poslouchají vaše nářky a vaše stěžování, tak si ale musíte uvědomit, že se dostáváte do podobného okruhu lidí, kde asi moc pozitivní nálada nepanuje. Kde moc pozitivních myšlenek nepadne a kde ani nemůže vyrůstat to zdraví. Kde nemůže se nějakým způsobem něco napravit, co člověk třeba v nevědomosti léty poškodil.

Takže podívejte se na své okolí a to vám asi hned zprávu o tom, jak na tom jste. A nemyslete si, že sebeláska nebo sobectví nebo sebeúcta, že to je špatně k sobě cti, sobectví, sebeláska, mít lásku k sobě. si myslím, že to je to největší, co člověk může pro sebe udělat v životě. Protože zkuste si představit, jak by to asi na světě vypadalo, kdyby byli všichni lidé sami se sebou spokojení, kdyby měli dost lásky sami pro sebe. Myslíte si, že člověk, který pro sebe dostatek lásky, tendenci nebo chuť škodit někomu jinému, dělat někomu jinému zle nebo ho pomlouvat, nebo prostě k němu mít jakýkoliv negativní vztah? Odpovězte si sami. Přátelé, jak jste na tom? Vyzkoušejte si to. Podívejte se na své okolí a když uvidíte něco, co se vám nelíbí, můžete to změnit. Můžete začít působit jinak, protože koneckonců jedině ten příklad je možnost, jakým můžeme to svoje okolí ovlivnit pozitivně. Myslím dobrý příklad. Přátelé, mějte se rádi mlsejte a buďte zdrávi. Ahoj.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty