Chcete sestavit jídelníček? SCD jídelníček?
Tento požadavek zaznívá poměrně často, a proto jsme pro vás připravili tento příspěvek :-)
Podívejte se na SCD jídelníček… Je na míru :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj tady je Radek.

Odpovím na jednu otázku, která se nám vrací jako boomerang i přesto, že už o ní v Blogu nebo na webinářích byla řeč. Vypadá, že jsem ji asi dostatečně nevysvětlil. Dnes se tedy pokusím o trošku lepší objasnění.

Otázka zní: „Můžete mi prosím sestavit jídelníček?”
Naše odpověď zní: ”Ne, nemůžeme”

Jde o to, že každý z vás řeší nějakou jinou potíž, a my vám nechceme sloužit jen jako další pilulka nebo další doktor, další berlička, které se chytnete a ono se to nějak samo spraví. Takhle SCDéčko určitě nefunguje. Naopak. Všechno jsme nachystali tak, aby jste se sami mohli naučit jakým způsobem se uzdravovat a uzdravit sami.

Jakmile se začnete vyživovat pomocí SCD, stane se to, že střevo, střevní stěna začne regenerovat. A regeneruje celkem rychle. Dokonce výstelka, která se stará o to, aby střevo nepropouštělo zbytečně toxické látky do těla, se obnovuje každých 72 hodin. A vy po zavedení SCD výživy přestanete tuto výstelku špatnou konzumací jídla poškozovat.
Dojde k tomu, že potraviny, které vám nyní vadí, způsobují vám například alergie, budou postupně odpadat, tělo je opět přijme bez vedlejších účinků. Proto vás vedeme k tomu, aby jste si sami udělali jasno, která potravina momentálně nefunguje nebo která se dá v pohodě zařadit. Regenerace probíhá skutečně velice rychle. A je to také jeden z důvodů proč nejde sestavit jeden univerzální jídelníček.
I kdybychom je připravovali individuálně, tak jídelníček, který vám sestavíme dnes, za týden už nebude pravda, nebude vhodný. Je potřeba převzít zodpovědnost, motivaci do vlastních rukou, a začít se starat každý sám o sebe podle návodu, podle informací, které vám na našich stránkách poskytujeme.

Můžu říct, že nejúspěšnější z vás jsou právě ti, kteří tohle pochopí a praktikují hned na začátku. Naopak ti, kteří čekají, že je zachráníme, svůj rozjezd zpomalí, uzdravování trvá déle. Postupně každý přijde na to, že musí sám, že to za něj nikdo neudělá, že se musí trošku posnažit. Ono je pak i to vítězství daleko sladší :)

Na SCD se během měsíce každý v systému SCD pěkně zorientuje, začne si dávat dohromady potraviny, které už může bez problému jíst a nebo které mu dělají problém. Dochází k pozvolnému napravování všeho co jsme v období, kdy jsme ještě neměli informace, poškodili. Já sám jsem pro sebe nakonec vyselektoval 2 potraviny, které mi nedělají dobře nebo se kterými mám problém.
Jednou je cibule, čerstvá, které se vyhýbám jak se říká „jako čert kříži”, a druhou je celer. Tomu se ovšem vyhnout až tak úplně nedokážu, protože celerové hranolky si nedokážu odepřít, ty miluju, kam se hrabou brambory! Jednou za čas si ho dám, většinou když chci zažít dobrodružství, a potom mám zase tak na půl roku pokoj :) Vždy u mne dojde k nadýmání.
Ještě jedna potravina, kterou jsem vyzkoušel a vyhýbám se jí. Týká se to výrobků z hrachové mouky. Testoval jsem na sobě takový výrobek, jestli bych vám ho mohl doporučit. Šlo o chipsy z hrachové mouky, průmyslově zpracované. Hrách ani fazole, které se používají při výrobě různých jídel nebo potravin, které dostanete koupené třeba i ve zdravé výživě nejsou dopředu namáčeny tak jak na SCDéčku potřebujeme. Proto nepovažuji tyhle pochoutky, které jsou snadno dostupné za úplně bezpečnou záležitost při uzdravování.

Když se vrátím k naší otázce proč nesestavujeme jídelníček, tak myslím, že ty důvody jsou jasné. Každý řešíte něco jiného, každý jste v jiné fázi uzdravování, každému z vás jinak regeneruje střevní stěna, atd. Jídelníček by byla opět jakási berlička na přidržení, mysleli by jste si, že vás to zachrání. Je opravdu velmi důležité začít sám za sebe, sám si udělat jasno v potravinách, které mi prosívají či ne, sledovat změny, které se mi dějí, přidávat postupně potraviny a dostat tělo do rovnováhy a umožnit střevu regenerovat. 

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty