Jak to udělat, aby vše, co jsme se našprtali o uzdravování, o duchovním rozvoji, o osobním růstu, začalo konečně fungovat v náš prospěch?
Jak uvést všechny tyto vědomosti do praxe každodenního života, aby to bylo konečně vidět a cítit?
Mám pro vás malý návod 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj, tady je Radek. Už za pár hodin se uzavře další rok. Většinou tento čas bývá časem ohlédnutí se za rokem, který právě končí. Zároveň většina lidí plánuje, dává si předsevzetí a závazky do roku dalšího. Já vás dneska nebudu nutit k nějakému vytváření plánů a podobných věcí. Myslím, že to je na každém z vás.

Chtěl bych vám ale dnes dát takový malý návod, ke kterému mě při konzultaci přivedla jedna dáma, od které jsem se dozvěděl, že všechno ví. Myslela to tak, že má spoustu věcí nastudováno, věděla jak to má dělat, jakým způsobem má pracovat se svou hlavou, se svými myšlenkami, jakým způsobem má pracovat s tím jak reaguje na své okolí. Má načtené „čtyři dohody” i “pátou dohodu” od Miguela Ruize. Má nastudováno spoustu dalších materiálů, a přesto má velký problém s tím, aby všechny tyto věci, které už ví uvedla do svého života, aby je dokázala praktikovat. Myslím si, že to je problém nebo takhle, že je to taková určitá těžkost,  která potkává úplně všechny, kteří se rozhodnou se sebou a nebo pro sebe něco udělat.
Myslím si, že mám určitý návod nebo takovou šablonu, kterou byste mohli využít pro zavedení do své praxe všeho toho co už víte, co jste se už dozvěděli. Jedna z možností, které by mohly velice dobře fungovat je postavit si pyramidu, podobně jako si ji stavějí lidé, kteří si připravují například projevy. Lidé kteří mluví na veřejnosti používají takovou jednoduchou metodu, postaví si pyramidu. Co to znamená? Úplně na vršek pyramidy si dají záměr, například – „chci se uzdravit”. Skvělá věc je tento záměr rozdělit na tři nejdůležitější úkoly. Pro nás to může být třeba „začnu se vyživovat v souladu se svým tělem, abych mu neškodil, druhý nejdůležitější úkol tohoto záměru může být třeba „začnu pracovat s hlavou a začnu regenerovat, začnu více odpočívat, no a třetí může být „začnu čistit svoje tělo,  začnu očistu jater”, atd. Tyto tři nejdůležitější úkoly zase můžete rozvětvit do dalších třech nebo pěti dílčích úkolů tak, abyste získali představu co pro ty jednotlivé kroky i pro ten hlavní záměr je potřeba podnikat, abyste byli schopni si tyto úkoly naplánovat a rozdělit, a postupně je do svého života zabudovávat. Tímto způsobem si můžete postavit celou pyramidu, můžete postupně začít zabudovávat jednotlivé části, jednotlivé úkoly do svého života. Je to mnohem jednodušší a hlavně přehlednější než když si řeknete „Chci se uzdravit, no a co pro to mám udělat? A kdy to udělám, zítra nebo za týden? A člověk protože nemá jasno, nedokáže si představit co je potřeba pro ty jednotlivé kroky, pro svůj záměr udělat. Těžko se pak ty věci, ty zkušenosti, nabité vědomosti uvádějí do praxe.
I když ty informace máme, a i když už třeba u nás došlo k nějaké té sebereflexi, určitě už jsme si mnozí uvědomili, že skutečně musíme něco udělat sami, že to nikdo za nás neudělá, žádný lékař, žádná pilulka, prostě jsme to jenom my, kdo můžeme pro sebe něco začít dělat. Takže, vyzkoušejte pyramidu.
Přátelé přeji Vám abyste v nadcházejícím roce zbudovali co nejvíce svých informací, co nejvíce svých znalostí do praxe svého života. Ať už to bude s tímto modelem pyramida nebo nějakým jiným způsobem. Přeji vám, ať se vám podaří co nejvíce těch informací využít a proměnit ve svůj prospěch.


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty