„Vše, co Já Jsem, přijímám s láskou a bez podmínek :-)“

Malý návod jak přijímat sebe sama a nebránit si nejen v uzdravování najdete v tomto videu. Dozvíte se také, jak se ke mě dostala tato afirmace, jak jsem ji sám vyzkoušel a jaký na mě měla vliv. Dejte nám v komentářích vědět, co na to říkáte, napište nám o vaší vlastní zkušenosti s přijímáním sebe sama s láskou a bez podmínek 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj, tady je Radek.
Minulý týden jsem vám poslal video Vladimíra Kafky a samozřejmě to mělo svůj důvod, protože tento týden chci na téma o kterém Vladimír hovořil navázat. Vladimírovo video jsem měl nachystané jako přípravu toho co vám chci říct právě dnes. To téma přijetí sama sebe, sám sebe. Jak jsem se k té myšlence dostal? Právě díky videu Vladimíra Kafky. Sám jsem před nedávnem řešil nějaké své osobní věci. Sám jsem přemýšlel nad tím, kde je háček toho co stále nemám vyřešeno, kde mám slabinu, která je potřeba vyrovnat, vyřešit. Když jsem sledoval Vladimírovo video, tak úplně nejvíc ze všech jeho myšlenek na mě vykoukla myšlenka „přijetí sama sebe”.

Dalo mě to smysl. Při konzultacích, v e-mailech, co jaksi nejvíce vykukuje ze všech těch zpráv a rozhovorů, je to právě přijetí sama sebe, přijetí úplné, přijetí bez podmínek. Nemůžeme sami sebe žádným způsobem dokonale uzdravit pokud v sobě nosíme odpor nebo pokud jsme v rozporu s nějakou částí své bytosti. Je jedno jestli nás bolí noha, břicho, střeva nebo jestli jde o hlavu. Tedy cokoliv co nám vyvolává nějaký zdravotní problém, negativní pocit, tak to nechceme přijmout, nejsme s tím v souladu, bereme to jako cizí předmět. Málo kdy jsme schopni tu bolavou, ne-mocnou část zcela přijmout. Přirozeně pociťujeme například zklamání, nevoli, nespravedlnost nebo obrovský smutek.
Nedávno jsem při konzultaci mluvil s jednou dámou, trpící RS (roztroušenou sklerózou), která se po nějaké větší zátěži v domácnosti nebo v práci dostane do stavu, kdy je nucena lehnout si třeba i na 3 hodiny a odpočívat. Ovšem ona si v té chvíli není schopná odpočinout, dát se do pořádku, zregenerovat, trvá jí to zbytečně dlouho. V té chvíli kdy leží je „nucena” ležet, je naštvaná, necítí k sobě lásku, smíření, přijetí, naopak je plna výčitek a zklamání, že není v pohodě a zdravá, že nemůže dobře posloužit své rodině, že nemůže dělat co by chtěla, že „musí” odpočívat, aby mohla vůbec pokračovat dál. Sami z tohoto příkladu už asi cítíte, že to není to správné nastavení pro uzdravení, pro přijetí nové energie, pro přijetí sama sebe. Nezapomínejme, že i my jsme energie.

Je to podobná otázka jako s prožíváním přítomného okamžiku „Tady a Teď” v jednom z našich minulých videí. Přijetí sama sebe, to úplné přijetí všeho, i dobrého i toho o čem si myslíme že je zlé, úplné přijetí světla i stínu, to je něco o čem asi všichni tušíme, že bychom měli udělat. Tušíme, že by bylo dobré se s tím vypořádat.
Jak to udělat? Nikde není návod, nikde to není napsáno, ve školách se o tom neučíme. Sám jsem to řešil, jak jsem už na začátku říkal. Chtěl jsem, aby ke mě přišlo nějaké řešení, nějaký návod, protože jsem na tom přesně jako vy, jako všichni ostatní. Ne, napsáno jsem to nikde nenašel. Krátce po shlédnutí Vladimírova videa, jsem si udělal meditaci, přemýšlel jsem o všech těch myšlenkách z videa, a určité „řešení” ke mě přišlo, protože se mi v mysli objevila věta, která mi jasně řekla co mám udělat.
Věta zněla: „Vše co já jsem přijímám s láskou a bez podmínek”. Taková afirmace ke mě přišla. Vyjadřuje všechno co je potřeba udělat. A když se mě tato věta „z ničeho nic” takhle objevila, přesně tak jak vám to tu říkám, tak jsem si říkal „dobře, začnu ji používat”.

Asi znáte Louise Hay, která nedávno přešla na druhou stranu. Naštěstí nám zde zanechala veliký odkaz, spoustu úžasných afirmací, které nám mohou pomoci se dostat odněkud někam, a tak jsem tu svojiafirmaci začal používat také. Mlel jsem ji dokola až fanaticky, někdy v duchu, někdy šeptem, někdy nahlas. Víte, na začátku to vždycky tak nějak dře. Trvá to zhruba 4 týdny než to člověku přejde do krve. První týden je to dřina, člověk na to zapomíná, má pocit že to k ničemu není, že vypadá jako blázen, ale ve druhém týdnu se to najednou začne zlepšovat, třetí týden to jde skoro samo, a pak už se to stane programem.
Co se vlastně stalo? Sám na sobě jsem začal pociťovat, že situace, ve které jsem se nalézal najednou zvládám jinak. Zjistil jsem, že je zvládám bez negativního vjemu. Jako např. ta dáma s RS, která je v negaci, když musí jít odpočívat, když musí dovolit tělu regenerovat daleko častěji než zdravý člověk. Uvědomil jsem si, že je to velice zásadní rozdíl oproti stavu, když jsme na sebe naštvaní, máme si za zlé, že nemůžeme normálně fungovat, jsme smutní, frustrovaní, atd. Ale hlavně to v nás vyvolává to negativní, a v takovémto pocitu se uzdravování daří špatně.

Tím jak jsem si neustále opakoval tu afirmaci, ne, já ji nejen opakoval, já jsem tu afirmaci i prožíval. Dokonce jsem si během té doby připomněl všechny své zážitky, situace, které jsem nějak vyvolal, věty, které jsem kdy vyslovil, rozhodnutí, která jsem udělal, zkrátka na vše na co nejsem zrovna pyšný a co považuji za něco co se mi nepovedlo, co bych nejraději zapomněl. Když jsem si je postupně vybavoval, začal jsem v dětství, používal jsem u toho afirmaci „Vše co já jsem přijímám s láskou a bez podmínek”. Vypadalo to jako by se začalo všechno čistit. Těžko se to vysvětluje, ale měl jsem pocit, jako by se to všechno rovnalo.
Tato afirmace se dá použít i při tělesné bolesti, třeba i když máte průjem, krvácení, když vás bolí hlava, břicho, cokoliv, pořád jste to vy. Nelze totiž přijmout sebe jen z 80%, a pravou nohu, která nás zrovna bolí tak dělat jako že není naše, to opravdu nejde. I ta pravá noha jste vy. Je třeba přijmout tohle všechno, s láskou, bez podmínek. Tento systém mě přivedl na myšlenku, že touto cestou je možné prožít situace ve kterých jsme se ocitali, ať už to jsou to bolesti, deprese, něco co nás tíží, a prožít je znovu, ovšem bez toho nepříjemného pocitu (že třeba nejsme plnohodnotní, že jsme k ničemu, že máme v sobě zklamání, atd.)
Tímto způsobem je možné projít tu cestu bez negativních pocitů, uzdravení se odehraje mnohem rychleji a v jiné kvalitě. Regenerace bude rychlejší. Budete se rychleji uzdravovat. Když mluvím s někým komu se v uzdravování nedaří, tak skutečně téměř ve 100% je negativní nálada. Asi si budete myslet, že ta negace je z nezdaru z uzdravování, ale já jsem dnes už na 100% přesvědčen, že je to naopak, že právě setrváváme v negativní náladě a proto se nám nedaří se uzdravit. Jsme na sebe naštvaní, že nám to nejde, že ta ne-moc trvá, že se nezlepšujeme a z toho vyplývá i nálada, vzájemně se to ovlivňuje, je to jak se říká „propojená nádoba”.
Kdo chce, vyzkoušejte afirmaci. Jinak, nic nezkoušejte. Vezměte tu afirmaci a použijte ji pro sebe.
VŠE CO JÁ JSEM PŘIJÍMÁM S LÁSKOU A BEZ PODMÍNEK.
A ještě chci říct, že jsem si uvědomil, že označení „JÁ JSEM” je, když se budeme na věc dívat z hlediska, že si každý svoji realitu vytváří sám, tak to „já jsem“ je VŠECHNO – nejen naše mysl, nejen naše tělo, ale je to kompletní, patří sem i ten svět okolo nás. Vše co máme, co jsme získali, co prožíváme, s kým se stýkáme, místo kde se nacházíme, práci kam chodíme, peníze, které za ni získáváme, vše to máme proto, že jsme to tak chtěli.
„Vše co já jsem” (nejen moje myšlení, moje špatná nálada, moje finanční situace, moje bolest, moje okolí), „vše co já jsem přijímám s láskou a bez podmínek”.
Chvilku to bude trvat, protože přijmout negace, negativní zkušenosti, špatná rozhodnutí, situace, které se nám nepovedly, na to nejsme pyšní. Někdy to může být i dřina. Není to úplně jednoduché, ale poprvé mám pocit velmi dobrého výsledku, používám tuto afirmaci, tento způsob zbavení se negativních emocí od té doby pořád, ale opravdu pořád 🙂 Ať jsem v jakékoliv situaci, kdykoliv se stane něco co ve mě vyvolá nepříjemný pocit, nejsem v souladu sám se sebou, tak si tu situaci ihned uvědomím a použiji „Vše co já jsem přijímám s láskou a bez podmínek”.
Použijte ji a dejte mi vědět. Doporučuji až fanatické používání téhle afirmace, aby se výsledek dostavil co nejrychleji. Je to jako s SCDéčkem, je to buď a nebo, víte o čem je řeč. U přijetí sebe sama, je to stejné, nemůžete být sami se sebou v rozporu a chtít se uzdravit, už selským rozumem to nedává smysl.
Věřím, že byla má řeč srozumitelná, pochopena.
„Vše co já jsem přijímám s láskou a bez podmínek”.
Dejte mi vědět jestli vám to dává smysl, jestli jste to vyzkoušeli a pomohlo to, ozvěte se, napište, budu moc rád.
Tady je Radek, mějte se krásně, mlsejte a buďte zdrávi.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty