Někomu z vás se to bude zdát až příliš snadné, než aby to byla pravda a jiný se zase nebude chtít vzdát svého bůčku s knedlíkem a pivečkem. Někdo bude namítat, že se přece nemůže začít živit zcela jiným způsobem, než zbytek rodiny. Další bude počítat náklady na SCD…

Přátelé, to už jsme zase u vymýšlení důvodů, proč by to třeba nemělo jít. Ale nejde o nic menšího, než o vaše zdraví. Nejde o nic jiného, než jakým způsobem budete žít svoje další dny a kolik jich bude. Kolik jich bude v radosti a pohodě a kolik jich zažijete v bolestech a rozčarování.

Rozhodnete-li se přestat si škodit a začnete-li naopak svému tělu naslouchat a starat se o něj, pečovat a milovat ho, budete z některých změn velmi příjemně překvapeni. Za nějakou dobu si nebudete moci vzpomenout, co že vás to vlastně bolelo a trápilo. Budete se zabývat něčím jiným, mnohem příjemnějším. Budete si vychutnávat život a přítomný okamžik.

Přejeme vám, abyste v našich stopách kráčeli odhodlaně, bez zbytečných zastávek, svižným krokem a neotáčeli se. Minulost, stejně jako budoucnost vlastně neexistují, tak se soustřeďte na sebe a na teď.

Berte naše stránky jako startovní bod, jako začátek cesty. Hledejte co vám dělá radost, při čem se cítíte dobře a dopřávejte svému tělu ten nejlepší možný servis. Ať vaše vědomí může cestovat prostorem a časem co nejdéle, v co největším pohodlí a luxusu zdraví.

Přejeme Vám příjemné projezení se k dokonalému zdraví :-)

Marky a Radek

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty