Poslechněte si, co jsme si na vás připravili pro rok 2021 :-)
Není toho málo a určitě ještě něco přibude…

PŘEPIS VIDEA ZDE

Ahoj, tady je Radek a zdravím vás v novém roce. Teď s malým n a přeju vám samozřejmě se jenom daří. jsem vám minule slíbil minulou neděli, že vám tento týden prozradím, co vás s námi čeká v tomto roce a půjdeme hned na věc. Takže. Myslím si, že zůstane určitě taková ta klasika. To znamená, to jsou ty týdenní příspěvky, kdy se vám snažíme vždycky přinést nějakou relevantní informaci, něco ohledně uzdravování, něco ohledně práce s hlavou samozřejmě a spoustu dalších věcí. Potom novinky.

Minulý rok jsme v závěru vlastně udělali takovou velkou akci velký podzimní, velkou podzimní sérii webinářů a měli jsme tam několik hostů a s paní doktorkou Elekovou se nám to trošku nepovedlo. Kdo jste nás sledovali, tak to víte, protože jsme měli menší technický problém, ale jsme se domlouvali s paní doktorkou a samozřejmě dostali jsme několik podnětů, že by nebylo špatné, kdybychom dělali něco podobného pravidelněji.

Samozřejmě v tom rozsahu, ve kterém jsme to dělali na podzim, by to asi nešlo, to bysme nedali. I když i to vás čeká. Ale ne pravidelně, samozřejmě. Ale řekli jsme si, proč bychom nemohli třeba jednou za měsíc udělat webinář na nějaké téma, které zrovna řešíme, nebo které souvisí s uzdravováním jídlem. A proč bychom tam nemohli mít nějakého hosta? A proč bychom nemohli pozvat znovu třeba paní doktorku Elekovou, když se nám to tak úplně nepovedlo minule? Takže to je vlastně další novinka, nebo to je vlastně jedna z novinek, že bychom rádi pořádali jednou za měsíc hodinové, hodinu a půl dlouhé webináře, kam bychom si samozřejmě pozvali i nějaké hosty k tomu tématu, které budeme zrovna řešit.

A není úplná novinka ta další věc budeme vytvářet video recepty. Ne každý den, ani ne každých 14 dní, ale zase tak, jak se to bude hodit. A k tomu k tématu nebo k jídlu, které budeme chtít vlastně, abyste si uvařili. Když bude složitější, tak toho využijeme právě a uděláme video recept. Budeme samozřejmě dělat i video recenze občas, protože sem tam nám přijde nějaké to zařízení s začneme spolupracovat s nějakým novým partnerem atd.

máme pro vás rozpracovaný mlýnek nejen na maso od firmy Luvele, se kterou spolupracujeme, jak jistě víte a jenom je potřeba, abychom, abychom ho dokončili. Takže ten je rozpracovaný. Potom vás čeká v tom letošním roce nová kuchařka. Tentokrát to bude s číslem sedm, ale téma vám ještě neprozradím, protože je v podstatě asi vybráno, ale ještě to není úplně na 100%, takže kdyby se to změnilo, tak náhodou teďka nekecám.
A velká změna bude v našem designu, neboli v designu našich stránek a dokonce i v designu našeho SCD průvodce, protože v tomto roce bychom chtěli minimálně zahájit, ale spíš opravdu zahájit i dokončit kompletní redesign našich stránek, jak těch hlavních, tak samozřejmě těch stránek v SCD průvodci. A máme v úmyslu přetočit i některá videa, možná všechna.
A samozřejmě čekají vás i některé aktualizace SCD průvodce, ty máme také z části připravené. To bude celkem hodně práce, nebudeme to dělat sami a možná bychom a ocenili nějakou pomoc. Takže budu i mezi vás posílat výzvu. Není to dneska ještě ale budu v krátké době posílat výzvu mezi vás, Jestli mezi vámi není někdo, kdo by nám mohl s tímto pomoci a v výzvě zadám přesná kritéria, zadám tam přesně, co bychom potřebovali od toho člověka, v jakém rozsahu a jakým s jakým zaměřením.
Takže to se určitě dozvíte, kdo o někom víte, nebo třeba kdo z vás se něčemu takovému věnuje, tak by s námi mohl začít spolupracovat. A to je k tomu redesignu. No a potom samozřejmě ono teď je to docela hodně práce, kromě toho všeho, co ostatního, co děláme.

Takže si myslím, že je to docela zajímavé. Jsou před námi docela zajímavé věci a je tam ještě pár drobností. Chtěli bychom se začít zabývat tvorbou aplikace, protože přece jenom v posledních letech ten zájem nebo nebo to místo, kde nás sledujete, se stále více přiklání k mobilním zařízením. A ona ta aplikace může mít i své velké výhody. Takže jednáme o tom, nebo spíš a probíráme to s odborníkem, ty varianty, ty možnosti, které by z toho vyvstaly a jestli to cenu.

Pokud se domluvíme, že ano, tak začneme vytvářet aplikaci pro mobilní zařízení. Noví partneři. Už se jedná, se jedná s našimi partnery, ještě nebudu prozrazovat. No a? Co bychom chtěli my sami. a Marky začít vlastně realizovat letos, tak je takový průzkum pokračování. Který by mohl navázat, které by mohlo navázat na SCD.
Někteří lidé se nás neustále ptají, jak dlouho mají být na SCDčku a co potom, když teda se uzdraví, tak jakým způsobem můžou pokračovat? to taky docela zajímá, protože samozřejmě nedovedl jsem si nikdy představit, že bych začal potom, co se mně udělá líp, začal jíst zase tak, jak jsem jedl předtím. To by asi nemělo význam a došlo by k tomu jojo efektu, že jo. Takže to nikdy nenapadlo a myslím si, že ani žádného SCDčkaře, který pozná, jakým způsobem to tělo funguje, když dostává kvalitní výživu, by nenapadlo se prostě vrátit do nějaké rychlo nájedovny a tam se zbořit úplně.
Ale samozřejmě pokud odezní ty projevy, pokud se skutečně člověk do pořádku, tak samozřejmě může začít uvažovat o nějakém pokračování. Jakým způsobem by se vlastně dal na to SCD navázat, aby si svoje zdraví udržel a aby třeba mohl zase rozšířit to množství těch potravin. Ale to se skutečně bavím o momentu, kdy víme, že je nám dobře, že jsme se posunuli a že naše nemoc je za náma.

Ale v každém případě, tomuto se chceme věnovat. začínáme podnikat určité průzkumné kroky a necháváme se inspirovat. Samozřejmě. No a jakmile budeme mít nějaký materiál pohromadě, tak se to zase dozvíte. Nebudeme před váma nic tajit. A to si myslím, že je asi tak zhruba všechno. Mám tam ještě pár drobností, ale to jsou věci, o kterých si nejsem ještě úplně jist, že v tomto roce začnou nebo že všechno stihneme. Ale myslím si, že toho máme před sebou docela dost a těšíme se na některé věci, protože třeba právě ten podzimní webinář nám udělal velkou radost. Ta odezva byla úplně senzační. Takže v každém případě samozřejmě kromě toho, co jsem tady dneska řekl, tak v každém případě samozřejmě budeme dělat, budeme dělat tady tento druh webináře. Určitě jednou a možná dvakrát v tomto roce, kdy uděláme takovou velkou akci, při které samozřejmě budete mít možnost. Vy, kteří jste připravení, kteří se rozhodnete se přidat i do našeho SCD průvodce, který jak říkám, dostane letos nový kabátek a budete se moct pustit do uzdravování i s tou naší asistencí, tak jak vám to vždycky říkáme. Takže myslím, že se máte na co těšit letos s náma a určitě ještě po cestě něco přibude, že jo? Ta inspirace chodí postupně, můžeme na něco přijít, ještě co nám třeba změní plán, tak se o tom taky určitě dozvíte.

Pokud to bude stát za to, bude to něco zajímavého. Nemá smysl to brzdit nebo to nechávat na další rok. Pokud to bude přinášet nějaký užitek, tak to určitě zařadíme do našeho itineráře našeho menu Expres menu. Jo a mimochodem, taková drobnost na závěr. Myslím, že brzy budete moci objednat mouku banánovku. A když nechci předbíhat příliš událostem, tak řeknu, že v horizontu cirka jednoho měsíce.
Přátelé, myslím, že to je zajímavá zpráva na závěr. Radostná zpráva pro mnoho z vás i pro nás, samozřejmě. A tím bych se rozloučil. Jen to ještě zopakuji, v rychlosti to projedu. Takže čeká vás námi klasika týdenní příspěvky. Z těch novinek to budou měsíčně webináře s hosty, videorecepty, videorecenze. Nová kuchařka bude bude kompletní redesign nebo minimálně se pustíme do kompletního redesignu našich stránek včetně SCD průvodce.

No a začneme vyvíjet aplikaci, přibudou noví partneři a začneme zkoumat, kam se vydat po tom, co SCDčko pro nás splní svou úlohu třeba a chceme se pustit dalším směrem. Přátelé, to je všechno. Je toho dost, jak říkám, ale moc se na to těším. Těším se na vaše ohlasy, těším se na konzultace i na ty dnešní, samozřejmě. A těším se na to, že nám zase napíšete, jak se vám udělalo dobře, co se spravilo, co odešlo, co vás opustilo nadobro a tak pod. Máme z toho nesmírnou radost vždycky a pokud to jde, tak se snažíme s některými z vás, s kým se samozřejmě domluvíme, tak udělat krátký video příspěvek, aby i ti další se dozvěděli o vašem úspěchu a o tom, co se dá SCDčkem všechno pořešit. Přátelé mlsejte, buďte zdrávi a těšte se na tento rok.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty