Mám pro vás informace, které vám pomohou s horečkou úplně nejlépe, jak to jde.
Věřím, že zrovna v tomto období vám taková rada přijde velmi vhod.
Pojďte se podívat 😉

PŘEPIS VIDEA ZDE

Zdravím vás přátelé, Tady je Radek a dnes máme jednu otázku na pořadu. Co je nejlepší na horečku?

Tuto otázku jsem schválně formuloval takovýmto způsobem, aby byla mírně zavádějící. Je to takový fóreček, protože na horečku je nejlepší nic, protože horečka je nejlepší na to, aby se člověk vyčistil, aby se co nejrychleji dal do pořádku při nějaké případné případné chřipečce. A jakékoliv zadržování fungování této úžasné věci, která nám byla nadělena, tak je v podstatě vlastně chyba.

A to je důvod, proč vám tento příspěvek dneska servírují. A abych to měl řekněme podloženo, tak jsem si připravil krátký článeček, abych vám ho přečetl. Protože to není žádná nová informace. Spíš bych řekl, že jsme, že jsme to celkem vždycky věděli a v poslední době jsme to tak nějak trošku pozapomněli, protože ona ta informace jde trošku proti marketingovým plánům prodeje různých přípravků na zastavování teploty a horečky.

Takže abychom si osvěžili to, co věděli naše maminky a babičky a nevím kdo před nima, tak vám přečtu krátký článeček od doktora Ulrika Williamse. Horečka způsobená fermentací uloženého odpadu je přírodním ohněm. Jazyk se pokryje povlakem, což poukazuje na stav vnitřních povrchů a výstelky, které se stejně jako vnější kůže používají k eliminaci. Dech začne páchnout, protože plícemi a výstelkami dýchacích cest a systému je vyvrhována směs hnilobného materiálu. Chrchel je někdy hojný, když se vytlačují hlenové nečistoty. Dutiny se mohou načas ucpat, mohou se objevit kožní erupce, vyrážky a vředy nebo hlouběji uložené abscesy, kdy se odpad koncentruje v orgánech, dutinách nebo v rovinách pojivové tkáně. Množství páchnoucích nečistot je někdy vyloučeno přes játra nebo výstelku žaludku a vyzvraceno. Průjem je obvyklý způsob vylučování dráždivých látek vylučovaných střevními žlázami nebo sliznicí. Močové cesty mohou vykazovat známky poruchy bolest, pálení, časté močení, nutkání na močení či zánět v ledvinách, močovodech, močovém měchýři nebo močové trubici. Moč bude pravděpodobně naplněna pevným materiálem v roztoku nebo suspenzi, a pokud jsou tedy vysoce toxické povahy, může dojít k dočasnému poškození tkáně. Častý je hnisavý nebo hlenovitý výtok z pochvy s doprovodnými příznaky vyššího stupně nepohodlí. To jsou důkazy, že příroda je nyní připravena hromadně vypuzovat jedy, které se dosud snažila likvidovat pouze po částech. Takže pro to, abyste se uzdravili, nemusíte dělat nic. Jen musíte přestat dělat to, co děláte špatně. Pokud se skutečně chcete dozvědět, co to je, vaše božská intuice vám to řekne.

Vaše tělo léčivou sílu, která vás uzdraví, se přestanete sami poškozovat. Právě jste vystudovali medicínu. Přátelé, takže na horečku je nejlepší zalehnout do postýlky, všeho nechat, přestat se stresovat, přestat přemýšlet nad tím, co nestihnete, co neuděláte. Prostě udělat si pauzu, pít dostatečně dostatečně se zavlažovat a potom odpočívat a hlavně spát. Můžete si třeba, když už nejde spát, pouštět pohádky nebo něco pěkného. Prostě aby se vaše mysl nezaobírala ničím, co by vás mohlo nějak stresovat anebo vám způsobovat špatnou náladu. To je nejlepší lék, jak překonat čištění našeho organismu, kterému se odedávna říkalo chřipka a které zpravidla přichází právě v takových časech, jako je tento, protože se to po nás chce. Den je krátký. Noc je dlouhá a my máme umělé světlo, takže místo toho, aby jsme víc spali jako naši předkové, když je taková dlouhá noc, tak si tu noc pořád ukracujeme. Zkracujeme neustále ten čas nebo ten prostor, který má tělo na odpočinek a na čištění. No a pak se nemůžeme divit, že ve chvíli nějakého oslabení si tělo řekne a budeme čistit. Přátelé, na horečku je nejlepší postýlka a hodně pít.

Pamatujte si to, zvlášť teď v době, kdy ta čištění probíhají u mnoha z nás. To je dneska všechno. myslím, že je zbytečné to moc dlouho okecávat, aby jsme se v tom zase nezamotali a abyste si toho co nejvíc zapamatovali. Protože čím je to jednodušší, tím lépe se to udrží v paměti. No a pak vám to přejde, protože to přejde, většinou tak za dva, za tři dny. Pokud nezastavíte ten proces s nějakými zastavovadly, tak vás to přejde, tak nezapomeňte, že máte dělat co.

Mlsejte a buďte zdrávi. Ahoj.

 

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI 🙂
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty