Nevydařené svědectví o prvním setkání s SCDéčkaři ve spolupráci se Světem plodů se nakonec proměnilo v malou reklamu na skvělý originální produkt našeho partnera, na banánové tyčinky Banana Man, které můžete mít na cestách všude s sebou :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE
Ahoj děcka, tady je Radek.
Dnes jsem vám chtěl ukázat jak to vypadalo na setkání, na které jsem posílal před pár dny avízo a které jsme uspořádali společně s naším partnerem, s obchodem Svět plodů.
Bohužel, moc vám toho neukážu i když jsem se na to připravoval. Přišel jsem na místo události, udělal jsem si záběry obchodu z venku, aby mi to nějak pěkně navazovalo, a abych pro vás mohl udělat takovej malej, krátkej filmeček. No a potom jsem vešel do obchodu a to co jsem uviděl mě trošku překvapilo. No, trošku hodně mě to překvapilo. Díky tomu jsem zapomněl nejen natáčet, ale neudělal jsem ani jednu fotku.
Já vím, že mi to možná nebudete věřit, ale hned vám vysvětlím z čeho jsem byl tak překvapen. Obchůdek v Brně na ulici Jezuitská je prostorově úsporný, najdete tam ale všechny možné dobroty, které náš partner prodává. No, a mají tam takový speciální prostor. Uprostřed vystoupíte po schůdcích nahoru, kde je taková galerie, balkonek. Přemýšlel jsem nad tím, kolik se tam tak může vejít lidí? No a když jsem tam přišel, tak tam bylo snad třicet židlí, které byly více než z poloviny zaplněné, a než jsem se vybatolil, sundal bundu a pozdravil se, přicházeli ještě další lidé, a během chvíle bylo plno. A nejen, že tam bylo plno, což mě fakt velmi překvapilo, připadal jsem si trošku jako kapitán na parníku brněnské přehrady, protože jsem stál u takového zábradlí, připadal jsem si jako na můstku. Vzhledem k tomu, že všichni ti lidé byli takhle za sebou naskládání, měl jsem pocit, že fakt někam jedeme. A jeli jsme.
Dopředu jsem si nic nepřipravoval, říkal jsem si, že je celkem zbytečné opakovat informace, které máme na stránkách nebo v našem video-kurzu zdarma. Prostě jsem si řekl, že vyzvu lidi, aby se ptali na co jen budou chtít. Udělal jsem to a oni se ptali, celou tu dobu se ptali. Celá ta akce byla naplánována na tři hodiny. Lidem jsme řekli, že mohou přicházet a odcházet jak se jim to bude hodit, každej nemá možná tolik času, aby někde vysedával a poslouchal Kudrnu. A ono to tak skutečně probíhalo. Většina lidí zůstala dvě hodiny, potom se to začalo trošičku trousit, ale zase ti, kteří přišli později tak měli spoustu dalších otázek i osobních, tak se ten čas krásně plně využil.
Já jsem z toho všeho byl opravdu tak moc překvapenej, že těch lidí bylo tolik, a že byl zájem tak velkej, a že jsme měli takovou dobrou debatu o všech těch věcech, že jsem úplně zapomněl, že bych rád měl nějakej důkaz. Né důkaz, to zní hloupě, ale spíš památku a taky pro vás nějakej obrázek, abyste viděli jak to tam vypadalo. No, prostě jsem si na to nevzpomněl. A tak jsem si řekl, že když vám nemám co ukázat v obraze, tak z toho udělám alespoň takový malý reklamní blok, reklamní okénko. Jak říkává Pjér la Šéz, přijde na řadu pan Vajíčko.
Zaměstnankyně, dámy pracující ve Světě plodů pro nás totiž přichystali takové menší občerstvení. Kromě čaje a vody nám nakrájely tyčinky, vlastní originální produkt Světa plodů. Banánové tyčinky s různými příchutěmi, což je super, protože dneska je trh docela dobře zásoben různými tyčinkami z datlí, a tak takové banánové tyčinky přijdou vhod, velmi příjemné osvěžení, příjemná změna.
Jak jsem říkal, je to vlastní produkce Světa plodů, vypadá to takhle. Tady teď držím kokosovou a tady ta je s mochyní. Musím říct, že tady ta mě chutná velice, protože je taková, taková krásně nakyslá, ale kokos je taky vynikající. Samozřejmě připravují těch tyčinek daleko víc, ale ne všechny jsou úplně dokonale vhodné pro nás SCDéčkaře.
Když půjdete do Světa plodů přes naše stránky, to znamená přes odkaz, který je na našich stránkách v pravém sloupci, uvidíte obrázek. Je tam napsáno kde nakupujeme, přes to se dostanete rovnou do sekce, kterou pro nás Svět plodů připravil přímo na jejich stránkách. Uvidíte tam výběr pouze těch produktů, které se hodí pro nás. Takže třeba mochyně a kokos, banánové tyčinky Banana Man. Mají tam i další výrobky, například datlové tyčinky s jahodou, taky vynikající dobrota. Ale tyhle ty tyčinky co vám ukazuji byly na našem setkání připraveny, daly se kolovat, všichni ochutnali a byli velice a mile překvapení. Jedna z otázek totiž byla i o tom jak to dělá SCDéčkař, když někam jede nebo se někde zdrží, zkrátka, když nemá nic po ruce. No a tohle můžete mít sebou. V kapse, v kabelce, není to problém, tyčinky jsou takové placky. Jedna tyčinka je ze 2 banánů, takže když si dáváte ráno třeba koktejl ze dvou banánů, tak tohle má přibližně stejnou hodnotu. Takže tyčinky, banánové, s různými příchutěmi.
Teď mám takovej pocit, že pro SCDdéčko se hodí ještě jedna. Ale to už nechám na vás, abyste se podívali a zkontrolovali si to. Vlastně, když půjdete přes naše stránky tak to už vás nenachytám, je tam přesně to co se pro SCDéčkaře hodí.
Přátelé, takže tohle bylo malé reklamní okénko na našeho partnera, protože tyčinky jsou opravdu skvělé, praktické, hodí se právě na ty momenty, kdy se člověk dostane do situace kdy si nemá co koupit nebo zrovna není nic po ruce. Můžete sáhnout do kabelky, můžete sáhnout do kapsy a jste doslova zachráněni.
Akce, o které jsem na začátku mluvil parádně vydařila, opravdu, mile mě to překvapilo, a tak uvažujeme o opáčku. Možná třeba i někde jinde, v jiném městě, protože náš partner má těch prodejen víc. Jakmile něco domluvíme se Světem plodů, tak vám zase napíšu, zase vás budu včas informovat. No a to je dneska všechno. Mějte se krásně, mlsejte tyčinky ze světa plodů mimo jiné. Nejenom tyčinky samozřejmě, SCD je potřeba mít pestré, nemůžete být jenom na tyčinkách, to fakt nejde. Ale když je potřeba mít něco po ruce, noste sebou banánové tyčinky ze světa plodů.
No a mějte se krásně, pa :)

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty