Tvrdím, že SCD funguje vždy 🙂 A když se stane, že ne, kde je chyba? Podívejte se na video a pak nám napište do diskuze, co si o tom myslíte…

PŘEPIS VIDEA ZDE
Zdravím vás přátelé,
dnes mám pro vás krátkou informaci, kterou vám chci sdělit na základě několika posledních zkušeností, posledních konzultací s některými z vás. Informace se týká fungování nebo nefungování SCD. Mám pro vás případy, kdy SCD nemusí fungovat.
Během půl roku jsem při konzultacích hovořil asi se čtyřmi z vás a doslechl jsem se, že jste byli na SCD třeba i několik měsíců, a že to nefungovalo. Z vlastní zkušenosti vím, že SCD funguje, protože se zakládá jak už všichni určitě víte na tom, že si dáte do pořádku střeva. Tím pádem si dáte do pořádku imunitu a ta vám začne pracovat na sto procent. No a jak jsem říkal, i přesto se našli někteří, kterým SCDéčko nezafungovalo.
Například jedna dáma, která měla psychické potíže mi tvrdila, že je pět měsíců na SCD a že se cítí pořád stejně, že všechno je pořád špatně, což jsem samozřejmě poznal i z hlasu při hovoru, že se skutečně necítila dobře. Připadalo mi to zvláštní a tak jsem se snažil z dámy dostat jakým způsobem pro sebe SCD využila, jak se vyživuje, jestli náhodou nedělá někde nějakou chybu. Vypadalo to, že skutečně na ní SCD nefunguje, protože asi po půlhodinovém výslechu jsem nezjistil nic co by bylo špatně. SCD pro sebe pochopila správně, myslím způsob výživy. Pořád mě to ale vrtalo hlavou, nemohl jsem přijít na to co by mohlo být příčinou nefungování. V závěru telefonu mi paní ještě řekla, že není možné ani aby měla nedostatek vitamínů a minerálů, a začala jmenovat obrovské hromady doplňků včetně nějakých proteinových koktejlů, které si kromě SCD každý den dopřává. A bylo!
Když jsme začali detailně zkoumat všechny ty nakoupené preparáty, které paní delší dobu používala, zjistili jsme, že téměř ve všech byly nevhodné látky. Buď to byly sacharidy nebo jiné další látky, které prostě znemožňují fungování SCD výživy. Zkrátka jsme spolu přišli na to, že celou tu dobu paní na SCD nebyla.
Podobný případ, ale trošku z jiné stránky jsem řešil nedávno. Měl jsem hovor s jedním mladým mužem, který má kromě ulcerozní kolitidy zároveň problém přibírat na váze, má rychlý metabolismus. Sdělil mi, že jemu SCD nefunguje, že to zkoušel, že se nic nezlepšilo, naopak, že zhubl ještě víc než by potřeboval, že neví co má dělat. Už jsem byl trošku poučen z těch pár případů a snažil jsem se z něho vytáhnout jak SCD praktikuje, zjistit „kde je zakopaný pes”, jak se říká. No a přišli jsme na to. Pán byl ještě u nějakého jiného zdroje informací, dostal nějakou sadu prášků, o kterých samozřejmě nevěděl co bylo obsahem, protože to nebyla oficiální léčiva s klasickým letáčkem. No a kromě toho používal MMS. Kdo neví co co jde, podívejte se na internet, informace jsou běžně k mání. Došli jsme tedy k tomu, že doplňky, které používal znemožňovaly, aby SCD fungovalo.
Chtěl bych zde zdůraznit jednu velmi důležitou věc. Když už se do něčeho pustíme, nekombinujme! Pokud se pustím do SCD a k tomu si vezmu ještě další metodu k uzdravování nebo další dietu nebo další prášky nebo další výživové doplňky, stane se velice jednoduchá věc. Nevím co mi ve skutečnosti funguje a nebo nefunguje, nebo co mi brání ve fungování, nebudu to umět použít, protože nebudu vědět co zabralo. Takže pokud chci mít jasno a chci, aby mi SCD opravdu dobře zafungovalo, je potřeba se soustředit pouze na SCD, dát SCD důvěru a v klidu se do této výživy, do tohoto způsobu, stylu nebo jak chcete, pustit. Nekontaminuji jednu věc s dalšími doplňky nebo dalšími směry, protože pak nejsem schopen určit co funguje a co ne, nejsem schopen rozumět reakcím svého těla, tedy těm informacím, které mi posílá. Nemůže tak dojít k procesu uzdravování, pořád se budu motat v nějaké smyčce.

Na závěr to ještě jednou shrnu. Pokud jste se rozhodli pro uzdravení, pro uzdravení pomocí SCD, dejte mu svou plnou důvěru a nekombinuje ho s ničím jiným. Ať víte jestli vám funguje nebo ne.
A nezapomeňte nám tady dole pod video napsat váš názor, zajímá nás co si myslíte.
Buďte zdrávi, mlsejte, né, obráceně, mlsejte a buďte zdrávi 😀


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty