Je to meditace, je to očista, je to pro mě způsob nastavení se na příjemno a dobro na celý zbývající den. A je to pro mě dnes už „droga“ :-) Návyk, který mi dělá moc dobře, a který tím pádem vřele doporučuji :-)

PŘEPIS VIDEA ZDE
Hoj děcka, tady je Radek. Takovej malej klípek, malý videjko. Ze zamilovaného hájku. Jenom abyste si mysleli. Abyste si nemysleli, že jsem to třeba v zimě vzdal a že ležím ráno v pelíšku a jenom si říkám, že je tam zima, že nikam nepůjdu. Kdepak, podívejte se, jsou tady stopy. Ale tam na druhé straně to byly stopy moje, které byly první. A je to neuvěřitelná paráda, když tady člověk takhle ráno ve snížku pěkně trajdá. A tahle procházka je boží. A můj návyk na se stal opravdu neodolatelný. Takže jestli chcete nějakou dobrou radu, jak podpořit své uzdravování, tak choďte. Choďte pořád. Choďte někde na nějakém pěkném místě a užívejte si to.
Tady je Radek. Mlsejte, masírujte a buďte zdrávi.
Ahoj.

 

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper

Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty