Malé přání a uvítání v roce s číslem =23=
A k tomu přání přidáváme dva odkazy na videa, ve kterých můžete najít inspiraci i třeba klid, jak to pocítila Marky.
Ať se pořád daří 🙂

HOVORY ZE ZEMĚ – Můj návod na rok 2023 – Vendula Šmídke

Prognózy na rok 2023 s Dr. Staňkem

PŘEPIS VIDEA ZDE

Radek: Ahoj děcka. Tady je Radek

Marky: a Marky.

R: My vás chceme jenom krátce pozdravit v Novém roce. Chceme vám popřát, se vám pořád daří, jste v pohodě a si umíte přát.

M: nenapadá nic, co bych k tomu řekla.

R: Tak to je asi to nejdůležitější.

M: Napadlo jenom to, proč se 23. Protože pro nás je číslo 23 magické.

R: No to je pravda.

M: A my se na tento rok moc těšíme.

R: Je to můj den narození a většinou se tohle číslo pro mě objevilo v nějaké chvíli, když to když se něco měnilo nebo když to prostě bylo hodně zajímavý. No, já jsem právě si spíš říkal, že vám tady k tomu přání přiložím ještě odkaz na nějaký videjko, protože teď jsou docela zajímavý. Teď jsme viděli jednak pana doktora Staňka a a Vendulu Šmídke. Možná. Že ji spíš znáte pod příjmením Kociánová. No a prostě to bychom. To bych vám chtěl přiložit. No koukněte se na to a vyberte si z toho každý pro sebe, co se vám bude nejvíc líbit nebo co s váma bude nejvíc rezonovat.

M: Ano, . vím, proč jsem to vlastně chtěla říct. Protože to povídání co si my jako trošku jako přetlumočil od pana Staňka. Tak to dodalo takovej pocit klidu, takovej jako že se nemám bát a že všechno dobře dopadne, protože tam se hovořilo o intuici. No a jak na to, abychom tu intuici nepřeplácli tím konzumem a abychom tu intuici objevili. Nebo abychom znovu objevili, protože my ji pořád máme. Ale ono je přes všecko, co se teď děje…

R: Zahlušená.

M: ak přesně tak, děkuju, ty tak nádherně doplňuje. Takže ten ten rozhovor s tím panem Staňkem mně udělal moc dobře, takže možná, že tam dáš oba dva. Asi že jo.

R: Asi tam mám oba dva. Jako samozřejmě nemusíte souhlasit se vším. tam taky vidím určité věci, ve kterých to mám jinak, ale to vůbec nevadí. To vůbec nevadí. Jak říkám, vyberte si z toho to, co s váma rezonuje, to, co vám vyloženě dělá dobře. No a? Na tom se vozte třeba celý rok.

M: Kdyby to mělo být jenom jedno slovo, třeba z půlhodinového povídání, nebo jedna věta, která navíc určit, která která by vám dala smysl, nebo vám to nějak pomohla. Otevřít něco, co třeba o čem přemýšlíte a nedává vám nějaké souvislosti, vám nedávají smysl, tak prostě tohle. To může znamenat to, že že vám to udělá to hezký. To jako jo.

R: Anebo se dozvíte něco fakt nových, co vám cinkne a řeknete si aha, takhle jo? No tak no děcka, hele, protože mně fakt asi upadne ruka, jo? Tak prostě jak říkám, mějte se krásně, ať se pořád daří. 

M+R: A mlsejte a buďte zdrávi. Ahoj, čau.


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty