Většinou si lidé při pohledu na 15 let starou fotku melancholicky vzpomínají, jak jim bylo dobře… U mě je to přesně naopak :-)
I přes ten úsměv je mi dnes jasné, že vrcholilo kritické období mého života a jsem nesmírně vděčný, že jsem zprávu, kterou mi sdělovalo moje tělo, pochopil a vydal se novou cestou 🙏
Co vy? Co vaše tělo říká vám?

PŘEPIS VIDEA ZDE

Zdravím vás, přátelé. Moderní technologie, jako jsou třeba mobilní telefony, občas přináší zajímavá překvapení. Stalo se nám to zrovna včera, kdy najednou jsem od Marky dostal zprávu textovku, i když jsme kousek od sebe. Ale ono to mělo svůj důvod. Ona totiž přeposílala jednu velmi zajímavou fotografii, o kterou se s vámi dnes podělím. Samozřejmě, vytáhnul jsem v průběhu času, co pracujeme s tímto výživovým stylem, několik těch fotografií a jste pár obrázků viděli, ale myslím si, že tento, který vidíte dnes, tak je vlastně vrcholným dílem kortikoidní léčby a asi to bude někdy tak, jako bych řekl těsně před tím, než jsem, než jsem začal úplně chápat, že tudy cesta nevede.

I když se samozřejmě na fotce usmívám, to je pravda, ale nelze se neusmívat po boku Marky, to tak je. Prostě. A samozřejmě asi jsme. Vím, z jaké je to doby a vím, z jakého, z jakého je to okamžiku. Takže to byla bylo celkem zábavné odpoledne nebo zábavný den. Nicméně si dobře pamatuju, jak jsem se cítil, jak byl život těžký, jak to bylo náročné a opravdu jsem nějak začínal tušit, že pokud by to mělo takhle pokračovat dál, tak to za pár let budu mít asi sto padesát kilo a možná ani to nebudu řešit, protože tady nebudu prostě. Takže byla to taková zajímavá doba, která mě přivedla k tomu, že jsem začal věci řešit prostě sám za sebe. Převzal jsem to do svých rukou, samozřejmě s pomocí Marky. To je pravda, to je jasné, ale prostě. Uvědomil jsem si, kudy cesta vede a kudy cesta nejspíš povede. A povedlo se, protože po patnácti letech musím říct, že se cítím úplně jinak než tenkrát.

Je to úplně za rohem, jak to říkal jeden z těch mých klientů. To není lepší, to je úplně jinak. Takže skutečně to takhle je? A. Asi bych určitě neměnil. To je asi tak a asi a určitě. Takže určitě bych neměnil. A jsem nesmírně rád, že to všechno takhle proběhlo, jak je v názvu jednoho jednoho z vysílání Jardy Duška na Divadle Kampa, že nemoc je dar transformace, tak to tak skutečně je, protože ta nemoc nepřichází z jiného důvodu, než aby nám řekla, že ten životní styl, který zrovna uplatňujeme, opravdu stojí za prd a že nevede k ničemu dobrému. Tak díky tomu přichází ta nemoc. Přichází nám právě tohle sdělit. Přichází nám říct, abychom prostě to vzali do svých rukou, abychom začali se o sebe starat, abychom začali svoje tělo milovat, abychom ho začali hýčkat a dodávat mu, dopřávat mu to nejlepší, co se dá. Prostě tady v tom v této realitě obstarat. No a to je vlastně celý návod na uzdravení, protože jestliže se vydáme tady tou cestou, tak to nemůže dopadnout jinak než dobře.

Takže na to myslete. Podívejte se na tu fotku, podívejte se, jak to asi vypadalo, jak to asi se mnou mohlo dopadnout, kdybych si to neuvědomil. No a přemýšlejte nad svou cestou, nad svým uvědoměním. Přemýšlejte nad tím, co říká vaše tělo vám. Jakou zprávu vám sděluje. No a když na to přijdete, tak na našich stránkách a v našich informacích máte návod, jak případně. Tu vlastní, ten vlastní život, ten vlastní životní styl, jak ho vzít do těch vlastních rukou a jak ho nasměrovat stylem nebo směrem, který vede k něčemu lepšímu než tam, kde jste teď? Mlsejte a buďte zdrávi.

Ahoj.

LÍBÍ SE VÁM CO DĚLÁME?
KLIKNĚTE ZDE A PODPOŘTE NÁS
CHCI PODPOŘIT
JEDNORÁZOVĚ
CHCI PODPOŘIT
MĚSÍČNĚ
300 200 100 500 1000 300 200 100 500 1000 DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
MLSEJTE S NÁMI A BUĎTE ZDRÁVI :-)
cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper cdn_helper


Všechna práva vyhrazena. Žádná fotografie, text, ani část textu tohoto příspěvku nesmí být kopírována nebo komerčně využívána bez písemného souhlasu administrátorů Marky SCD recepty